Gölcük Aile Konak’a 5 yeni hekim

2019-02-15    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-02-15
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: TAHA AHMET ÖZEL

 

2019 yılına hızlı bir giriş yapan Gölcük Aile Konak Hastanesi, kulak burun boğazda kadrosunu üçe, nöroloji kadrosunu ikiye çıkararak, yeni üroloji, diş hekimi ve acil hekimiyle kadrosunu güçlendirdi.  Düzenlenen kahvaltılı basın toplantısına Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Şahin Talus, başhekim Op. Dr. M. Veysel Besnili ve yönetim kurulu üyesi Op. Dr. Metin Göklü ve yeni hekimler katıldı.

 

GÜZEL İŞLERE İMZA ATACAĞIZ 

Gebze Konak, Sakarya Konak, Gölcük Aile Konak Hastaneleri yönetim kurulu başkanı Dr. Şahin Talus, hastanenin 2019 yılı hedeflerinden bahsetti. Toplantıda konuşan Dr. Şahin Talus, “2019 yılında güçlü hekim kadromuzla Başiskele, Gölcük ve Karamürsel hasta potansiyelimizi artıracak hedeflere yöneldik. Ayrıca Gebze ve Sakarya’da bulunan hastanelerimizle zincir hastane olma yolunda ilerliyoruz. Hedefimiz 20 yıllık sağlık tecrübemizi kullanarak, sağlıkta kaliteli ve güzel işlere imza atmak” dedi.

 

 

HEKİM SAYIMIZ 44’E YÜKSELDİ 

Talus konuşmasının devamında, “Toplamda 3-5 arkadaşla başladığımız yolda bin 100 tane ekip arkadaşımız var. 5 arkadaşımızı daha bugün ekibimize katıyoruz. Biz hekim kökenli bir hastaneyiz. Başiskele’de yapmayı planladığımız hastanenin mimari projesi bitti. Mayıs ayında o projeye başlayacağız. Yaşlı bakım merkezimizi de faaliyete geçireceğiz. Onun için yer çalışmaları yapılıyor.  Hekim sayımız 44’e çıktı” şeklinde konuştu. 

 

İŞTEN ÇIKARMADIK 

Sağlık sektöründe son dönemde işten çıkarmaların arttığının belirtilmesi üzerine konuşan Talus, “Asgari ücrete yapılan zam daha fazla olsun isteriz ancak sağlık sektöründe aldığımız malzeme dolar bazında. Giderlerde yüzde 30 artış oldu. Bazı hastaneler bazı tedbirler aldı. Biz yaptığımız hamlelerle kimseyi işten çıkarmadık. Biz en dipten gelen insanlarız. Bizi bu noktaya çalışanlarımız getirdi. Ayrılanın yerine belki yenisini almayacağız ama kimseyi ayırmayacağız” diye konuştu.

 

Yapılan konuşmaların ardından Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Şahin Talus, Gölcük Aile Konak Hastanesi bünyesine katılan hekimlere çiçek takdim ederek günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

 

ACİL HEKİMİ DR. HAKAN KARA KİMDİR?

1977 Eskişehir doğumlu. 2002’de GATA’dan mezun oldu. Silahlı Kuvvetlerde 15 yıl hizmet verdi. Evli ve 2 çocuk babası.

 

OP. DR. ALİ FUAT VARLI KİMDİR?

1983 yılında Antalya doğan KBB uzmanı Op. Dr. Ali Fuat Varlı, 2008 yılında Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2008-2014 yılları arasında Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde  uzmanlık eğitimini tamamladı. Sırasıyla, 2008 yılında Ağrı Patnos 1 No’lu Sağlık Ocağı, 2014-2019 yılları arasında Karamürsel Devlet Hastanesi’nde KBB uzmanı olarak görev yapan Op. Dr. Ali Fuat VARLI , Türk KBB ve Baş Boyun Cerrahisi ve yüz Plasitk Cerrahi Dernekleri’ne üyedir. İyi derecede İngilizce ve İsvveçce bilen  Varlı, evli ve bir çocuk babasıdır.

 

OP. DR. NAMIK BADUR KİMDİR?

1980 yılında Bafra’da doğan Üroloji uzmanı Op. Dr. Namık Badur, 2004 yılında Kocaeli üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2010 yılında Fırat Üniversitesi’nde uzmanlık eğitimini  tamamladı. 2011-2013 yılları arasında Bingöl Devlet Hastanesi, 2013-2018 yılları arasında Düzce Devlet Hastanesi, 2018-2019 yılları arasında Gemlik Devlet Hastanesi’nde Üroloji uzmanı olatak görev aldı. Endoüroloji Derneği, Türk Üroloji Derneği üyesi olan Badur, evli ve 3 çocuk babasıdır. İyi derecede inglizce bilen Üroloji uzmanı Op. Dr. Namık Badur, endoüroloji, prostat hastalıkları, mesane tümörleri ve böbrek taşı hastalıklarıyla ilgilidir.

 

DR. NAZANİN HASSANZADEH KİMDİR?

1982 Tebriz doğumlu olan Nöroloji uzmanı Dr. Nazanin Hassanzadeh,  2007 yılında Tebriz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2017 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi’nde uzmanlık eğitimini tamamladı. 2008-2010 yılları arasında Tebriz Sina Hospital Acil Bölümünde, 2017-2018 yılları arasında İstanbul Medicel Tıp Merkezi’nde Nörolog olarak görev almıştır. Türk Nöroloji Derneği üyesi olan Hassanzadeh, iyi derecede İngilizce, Farsça ve Arapça bilmekted

 

DİŞ HEKİMİ SENA SAKIN KİMDİR?

1996 Bursa doğumlu olan diş hekimi Sena Sakın, 2018 yılında Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’nden mezun oldu. Kocaeli Diş Hekimleri Odası’na üye olan Sena Sakın, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

NASIL ARANDI: #Özel Gölcük Aile Konak Hastanesi # Gölcük Aile Tıp Merkezi # Şahin Talus #

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.