29-02-2024 21:44

En renkli festival: Seymen Fest

2018-05-12    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-05-12
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: TAHA AHMET ÖZEL

35 yıldır İzmit’te eğitim öğretim hizmeti veren Özel Seymen Eğitim Kurumları, daha önce ‘Bazaar Day’ adı altında düzenlediği festivali bu kez ‘Seymen Fest’ ismiyle düzenledi. Seymen Fest’e kurucu temsilci Hamiyet Satı, idareciler, öğretmenleri, öğrencilerin yanı sıra veliler de katıldı.

Seymen Koleji ve Okul Aile Birliği tarafından gerçekleştirilen festivalde öğrenciler geliştirdikleri projeleri tanıtma imkanı buldular. Ayrıca öğrenciler, hazırlamış oldukları yöresel dansları sergilerken kendileri için hazırlanan parkurlarda ve geliştirdikleri akıl oyunlarında ve stantlarda yarıştılar. Renkli oyunların yanı sıra Toyota Plaza Kocaeli Kaya “Talya ve Tuna Hybrid Ailesi ile Tanışıyor” isimli çocuk tiyatrosu sergiledi. Tiyatronun yanı sıra Norm Ender konseri ile öğrenciler ve veliler gönüllerince eğlendi.

GELİR İŞİTME ENGELLİLER DERNEĞİ’NE

Seymen Koleji, ‘Sesleniyoruz’ projesi ile yıl boyunca gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini Seymen Fest’te ekleyecek. Seymen Fest’le birlikte stantlarda öğrencilerin hazırlamış oldukları ürünler satılacak. Bu ürünlerden elde edilecek gelir sosyal sorumluluk projesi kapsamında ‘İşitme Engelliler ve Aileleri Derneği’ne bağışlanacak.

FESTİVAL SPONSORLARI

Aşlar, 4M Bilişim, Kitap Sarayı, Pişkin Unlu Mamulleri, Nebiyye, Toyota Plaza Kocaeli Kaya, Elif Akıncı Omurga Sağlığı Merkezi, Sur, Prizma, Tuzz Shop, Elit Çocuk Kulübü, Romatem, Dil Kulesi, Kanser Savaşçıları, Kocaelispor, Naz Pişmaniye, Berna Abla Ev Yemekleri, Türk Yıldızları, Beta Spor Mağazası, Nil Events, Mila City Sports Club, Atatürkçü Düşünce Derneği, Şahin Proje, Mia, Çiftlik Sofrası

 

NASIL ARANDI: #seymen koleji # seymen fest #Aşlar # 4M Bilişim # Kitap Sarayı # Pişkin Unlu Mamulleri # Nebiyye # Toyota Plaza Kocaeli Kaya # Elif Akıncı Omurga Sağlığı Merkezi # Sur # Prizma # Tuzz Shop # Elit Çocuk Kulübü # Romatem # Dil Kulesi # Kanser Savaşçıları # Kocaelispor # Naz Pişmaniye # Berna Abla Ev Yemekleri # Türk Yıldızları # Beta Spor Mağazası # Nil Events # Mila City Sports Club # Atatürkçü Düşünce Derneği # Şahin Proje # Mia # Çiftlik Sofrası # İşitme Engelliler ve Aileleri Derneği

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.