16-07-2024 22:39

Elif Akıncı Pozitif Yaşam Merkezi Ataşehir şubesi 3 yaşında

   0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 02/11/2023
İlimizin en başarılı fizyoterapistleri arasında gösterilen ve özellikle omurga rahatsızlıkları üzerine yaptığı çalışmalarla ünü il sınırlarını aşan Elif Akıncı, Ataşehir şubesinin kuruluşunun 3’üncü yılını ekip arkadaşlarıyla birlikte kutladı
.stripslashes($urun->baslik).

Fizyoterapist Elif Akıncı, 20 yıla yaklaşan meslek hayatıyla ilimizin en başarılı ve tecrübeli fizyoterapistlerinin başında geliyor. Bundan yaklaşık 10 yıl önce kurduğu Elif Akıncı Pozitif Yaşam Merkezi’nde yaptığı çalışmalarla bugüne dek binlerce kişiyi yeniden sağlığına kavuşturan Akıncı, özellikle omurga rahatsızlıkları konusunda geliştirdiği tekniklerle sadece Kocaeli’de değil, tüm Türkiye’de tanınan bir isim. 

ATAŞEHİR ŞUBESİ
Uyguladığı kişiye özel egzersiz programları ve geliştirdiği rubatonik pilates metodu ile fıtık, düzleşme, skolyoz, kifoz gibi omurga rahatsızlıklarında yüz güldüren sonuçlara imza atan başarılı fizyoterapist, danışanlarından gelen talepleri geri çevirmeyerek Elif Akıncı Pozitif Yaşam Merkezi’nin 2. şubesini, 2021 yılında İstanbul Ataşehir’de açmıştı. Elif Akıncı, Ataşehir şubesinin üçüncü yaşına girişini, ekibiyle birlikte gerçekleştirdiği keyifli bir organizasyonla kutladı.

GURUR DUYUYORUM
Ataşehir şubesinin kuruluş yıldönümü nedeniyle düzenlenen yemekte ekibiyle bir araya gelen Elif Akıncı, yaptığı konuşmada ikinci şubesinin imza attığı başarılardan duyduğu gururu dile getirerek çalışma arkadaşlarına teşekkür etti. Akıncı konuşmasında şunları söyledi: “Mesleğimde 19 yılı geride bırakmaktan ve Elif Akıncı Pozitif Yaşam Merkezi Ataşehir şubemizin 3’ncü yılına girişini kutlamaktan dolayı gurur duyuyorum. Daha nice yıllar ekibimizle beraber ilkleri gerçekleştirmeyi ve sektörde her zaman örnek gösterilmeye devam etmeyi dilerim. Üyelerimize ve ekibimize, bizi 3’ncü yılımıza taşıdıkları için teşekkür ederim.”

NASIL ARANDI: #elif akıncı # fizyoterapist # elif akıncı pozitif yaşam merkezi # ataşehir # izmit # kocaeli

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.