29-02-2024 18:36

Eğlencenin yeni adresi

2016-04-25    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2016-04-25
.stripslashes($urun->baslik).

 

Hayranı olduğunuz sanatçıyı dinlemek, şarkılarına eşlik etmek, canlı performanslar eşliğinde coşup eğlenmek için aylarca beklemenize ya da İstanbul’a gitmenize gerek kalmadı. Çünkü Hayal Kahvesi, Türkiye’nin starlarını ayağınıza getiriyor. Hem de neredeyse haftanın her günü...

Açılışını pop müziğinin güçlü seslerinden Sertap Erener’le yapan Hayal Kahvesi, yaklaşık 4 ay içinde o kadar çok ünlü sanatçıyı ilimize getirdi ki... Teoman’dan İskender Paydaş’a, Koray Avcı’dan Halil Sezai’ye, Selami Şahin’den Yaşar’a, Göksel’den Ferhat Göçer’e, Hakan Altun-Hüsnü Şenlendirici ikilisinden Levent Yüksel’e, Nükhet Duru-Soner Olgun ikilisinden Nilüfer’e ve Volkan Konak’a kadar kimler geldi, kimler geçti... Hayal Kahvesi her konserde dolup taşarken, eğlence de doruk noktasına ulaştı.

Hayal Kahvesi’nde yıldız yağmuru bu ay da devam edecek. Hatta yaz aylarında bile. Kış kadar yoğun olmasa da ünlü sanatçılarla buluşma noktanız Hayal Kahvesi olacak. Hayal Kahvesi’nin işletmecileri Oral Şimşek ve Yavuz Kavan, gördükleri ilgiye rağmen bin 500 kişi kapasiteli Hayal Sahnesi’ne binden fazla müşteri almıyor. Amaç, gelen herkesin daha rahat bir ortamda konser izlemesi.

 

koray

 

HER GÜN ETKİNLİK VAR

Ayın hemen hemen her günü bir etkinliğin yer aldığı Hayal Kahvesi’nde bilet fiyatları sanatçıya göre 20 TL ile 100 TL arasında değişiyor. Konser gecesi kapılar saat 20.30’da açılıyor. Konserlerin başlama saati ise 22.00. Hayal Sahnesi’ne mazereti olanlar için belirli sayıda bistro masa konuluyor, geneli ise konseri ayakta izliyor. Konser biletlerini kapıdan alabileceğiniz gibi Biletix’ten de temin edebilirsiniz.

Hayal Kahvesi’ne; Yalova’dan, Adapazarı’ndan hatta İstanbul’dan bile konser izlemek için gelenler oluyor. Kocaeli Hayal Kahvesi’nin avantajlarından biri de işte bu noktada ortaya çıkıyor. Konser izlemek için il dışından gelenler ‘Nasıl döneceğiz’ stresi yaşamıyor. Çünkü Hayal Kahvesi misafirlerine hemen yanı başındaki otelde indirimli konaklama imkanı sunuyor.

 

kahve

 

VALE HİZMETİ DE VAR

Hayal Kahvesi, otel hizmeti dışında Symbol Yaşam Merkezi’nin çatısı altında bulunmanın diğer avantajlarını da yaşıyor. Hayal Kahvesi’ne gelenler alışveriş merkezinin otoparkından yararlanabildiği gibi özel vale hizmeti de alabiliyor. Avantajlar bununla da sınırlı değil. Sabah hastanede muayene olan biri öğlen alışveriş yapıp akşam da konser izleyebiliyor. Daha ne olsun...

 

eglence

 

BİR YENİLİK DAHA; WORKSHOP

Kocaeli Hayal Kahvesi bir yeniliğe daha imza atıyor, ilimizde şimdiye kadar hiç yapılmamış bir etkinliği hayata geçiriyor. Şef Mithat Yalçınkaya gözetiminde verilen sushi kurslarıyla başlayan, çocuklar için pizza ve hamburger dersleriyle devam eden workshop’lara yıl içinde sık sık rastlayacaksınız. Uzakdoğu lezzetlerine meraklı olanlar katıldıkları sushi kursunda işi ustalarından öğrenirken, keyifli bir deneyim yaşama imkanı da buldu. Çocukların katıldığı workshop ise çok eğlenceliydi.

 

TAKİPTE KALIN!

Hayal Kahvesi’ndeki konserleri kaçırmak istemiyorsanız mekanın web sayfasının yanı sıra facebook, instagram ve twitter hesaplarını da yakından takip edin derim. Takip edin ki günlük indirimlerden yararlanın!

 

KÜNYESİ

İşletme müdürü: Hasan Ali Öztür

Halkla ilişkiler müdürü: Gülbin Alkayalar

Konser organizasyon: Doğukan Kocakurt

Rezervasyon için tel: 0 262 502 03 03

0 555 883 00 41

Grup rezervasyonları için: info@hayalkahvesikocaeli.com

NASIL ARANDI: #eğlence #Halil Sezai #Hayal Kahvesi #Kocaeli #Koray Avcı

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.