05-03-2024 06:05

Eğlencede yeni adres; MyHane

2019-07-11    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-07-11
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: CANDAR TÜMEĞ

 

İzmit, yeni bir eğlence mekanı daha kazandı. Sahilde bulunan balıkçı restoranlarının hemen yanında hizmete açılan MyHane, farklı konseptiyle şimdiden eğlence tutkunlarının yeni adresi oldu. 9 yıldır sektörün içinde bulunan, bir dönem Kıbrıs’ta da mekan işletmeciliği yapan Mesut Korkmaz’ın hizmet açtığı MyHane, meyhane-bar konseptiyle konuklarını ağırlayacak. İzmit’te yaşayanların eğlenmek için alternatife ihtiyacı olduğunu düşünerek böyle bir mekan açtığını söyleyen mekan sahibi Korkmaz, “Bu eksikliği bizzat bende yaşıyorum, misafirim geldiğinde götürebileceğim, eğlenebileceğim bir yer olmadığı için böyle bir mekan açmaya karar verdim” dedi.  

 

EĞLENCE ODAKLI MEKAN

MyHane hakkında bilgi veren Korkmaz, “MyHane’de, deniz ürünleri yok. Menün içeriği tamamen et üzerine oluşturuldu. Farklı lezzetlerde mezelerin bulunduğu, ara sıcakların yer aldığı, 80’lerin 90’ların müzik anlayışıyla harmanlandığı, özel DJ performansına yer verildiği, eğlenceli bir ortam burası. Bizi diğer meyhanelerden ayran en büyük fark ise tamamen eğlence odaklı olmamız” ifadelerini kullandı.

 

BİR MEYHANEDEN DAHA FAZLASI

Yarı meyhane yarı bar şeklinde hizmet verecek olan mekanın isminin neden ‘MyHane’ olduğunu da açıklayan işletmeci Mesut Bey, “MyHane dediğimizde toplumda bunu bir süre meyhane olarak okuyacaklar ama mekanın asıl anlamı ‘benim hanem’dir. Kocaeli halkının mekanımızı seveceğine inanıyorum” dedi.

 

ÖĞLE YEMEĞİ DE VAR

Öğle saatlerinde hizmete başlayacak olan MyHane’de çalışan kesim için yemek de olacak.Öğlen yemeğini keyifli bir ortamda yemek isteyenler için saat 12.00 itibariyle servise başlayacaklarını söyleyen Korkmaz, gece geç saatlere kadar da mekanın açık olacağını belirtti. Huzurlu ve güvenli bir ortamda eğlenme imkanı sunacaklarını söyleyen Korkmaz, eğlence tutkunlarını MyHane’ye bekliyor…

 

NASIL ARANDI: #myhane # meyhane # bar # eğlence # izmit # mesut korkmaz # mekan

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.