21-06-2024 14:03

Doğal botoks etkisi; REBORN BEAUTY CENTER’da

2020-11-04    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2020-11-04
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: EYLEM SELVİ ARI

FOTOĞRAFLAR: İSMAİL HAKKI TİMUÇİN

 

 

‘Cildimiz en güzel kıyafetimizdir’ sözü ne kadar da doğru… Sağlıklı, genç ve ışıldayan bir ciltle her yaşta güzel görünmek mümkün. Elbette, zaman en çok cildimizi etkiliyor, yıllar gelip geçerken yüzümüzde izler bırakıyor ama neyse ki gelişen teknoloji sayesinde artık bu izlerle yaşamak zorunda değiliz. Her geçen gün bir yenisiyle tanıştığımız pek çok uygulama ve ürün sayesinde zamanın cildimizde yarattığı deformasyondan kurtulmamız çok kolay.

 

İĞNESİZ, AĞRISIZ GENÇLEŞİN

Kocaeli’nin en prestijli güzellik merkezleri arasında gösterilen Reborn Beauty Center da bu alandaki yenilikleri yakından takip ediyor. 19 yıldır Kocaeli’de hizmet veren tecrübeli güzellik uzmanı Hatice Yavuz, sahibi olduğu merkezde trend uygulamalar, yeni metotlar ve son teknoloji ürünü cihazlarla danışanlarının güzelliğine güzellik katıyor. Yavuz, şimdi de ‘geçmişten gelen şifanın modern yorumu’ olarak nitelendirdiği CD Lotion ile İzmitli kadınları iğnesiz, ağrısız ve acısız bir yöntemle gençleştiriyor.

Yüze uygulanan ve doğal botoks etkisi yaratan CD Lotion’ın uygulayıcı merkezi olan Reborn Beauty Center, acısız bir yöntemle zamanın yüzünde yarattığı izleri silmek isteyenlerle dolup taşıyor. Hatice Yavuz, CD Lotion’ın hikayesini ve etkilerini şöyle anlatıyor: “CD Lotion, Türkiye çapında tanınmış estetiysen Çiğdem Dönücü’nün; formülü atalarından gelen yanık kremini yeniden yorumlamasıyla ortaya çıkan mucizevi bir ürün. O kadar etkili ki kırışıklık, akne ve leke tedavisinde, daha ilk uygulamada gözle görülür bir fark yaratıyor.

 

 

KATKI İÇERMİYOR

Anadolu medeniyetinin köklü geçmişinden gelen yumurta tedavisine modern bir yorum katılarak üretilen CD Lotion bakım ürünleri, tamamen bir protein bakımı. Cildi yeniliyor, onarıyor, kırışıklıkları açıyor ve akneleri tedavi ediyor. Maske ve serumdan oluşan bu muhteşem ikili, kesinlikle hiçbir katkı maddesi hatta parfüm dahi içermiyor. 30 ml’lik şişeler halinde üretilen bakım maskesi ve bakım serumunun içerisinde 50’şer adet yumurtanın özü bulunuyor. ”

CD Lotion bakım ürünlerini uyguladıkları ilk seans itibariyle muhteşem sonuçlar aldıklarını söyleyen Yavuz, sözlerine şöyle devam ediyor: “Bu ürün, yüze uygulandığı andan itibaren doğal botoks etkisi yaratıyor. İğnesiz, ağrısız, neştersiz güzelleşmek; genç, diri ve pırıl pırıl bir cilde kavuşmak isteyenlerin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği CD Lotion’un bilinen hiçbir yan etkisi de bulunmuyor.”

 

 

MASKE VE SERUM UYGULAMASI

CD Lotion’ın maske ve serumdan oluşan muhteşem bir ikili olduğunu, ürünlerin hiçbir kimyasal madde barındırmadığı özellikle belirten Yavuz,  “CD Lotion uygulamasını muhakkak 4 seans yapıyoruz. Seans sayısı kişinin cildindeki deformasyona göre artırılabilir. Maske uygulandıktan sonra bakım serumuna evde de devam edilmesi gerekiyor. Bu nedenle ilk seans sonrası bakım serumunu danışanımıza veriyoruz ve sabah-akşam düzenli kullanmasını istiyoruz” diyor.

Güzellik dışında egzama, sedef ve yanık tedavisinde de kullanılmaya uygun olarak üretilen CD Lotion ile bu anlamda da çok başarılı sonuçlar elde edildiğini söyleyen başarılı uzman Hatice Yavuz, “Yakın zamanda gerçekleştirdiğimiz bir yanık tedavisi bunun en güzel örneği oldu. Ayrıca CD Lotion, evde meydana gelen küçük çaplı yanıklarda da rahatlıkla kullanılabilen bir ürün. İğnesiz, neştersiz gençleşmenin ve güzelleşmenin konforunu yaşamak isteyen herkesi Reborn Beauty Center’a, CD Lotion bakım ürünlerini denemeye davet ediyorum” diye konuşuyor.

 
Reborn Beauty Center’ın kurucusu güzellik uzmanı Hatice Yavuz ile işletme müdürü Meltem Artan, Şevval Yıldız ve Aysun Denizaltı.

 

İĞNESİZ MEZOTERAPİ

Reborn Beauty Center, iğnesiz mezoterapi uygulamasıyla da dikkat çekiyor. Atache markalı ürünlerle uygulanan iğnesiz mezoterapiyle leke, anti-age ve akne tedavisinde etkili sonuçlar alınıyor. Hassas bir cilde sahip olan danışanları için harika bir uygulama olduğunu söyleyen güzellik uzmanı Yavuz, “İğnesiz mezoterapi kullanım sonrası kanama ya da morluk yapmaz ve cilt üzerinde çizikler bırakmaz. İğnesiz mezoterapi, ilacı derinin altına homojen bir şekilde yayar, bu sayede etkisini artırır. İlk seanstan itibaren etkisi görülmeye başlar” dedi. Mat, lekeli ve ince çizgilere sahip ciltlerde kolajen üretimini uyaran iğnesiz mezoterapinin cildi anında ışıl ışıl yaptığını söyleyen Yavuz, “Güçlü bir anti-aging tedavisi yaparak kırışıklıkları ve yüzdeki ince çizgileri yok ediyor. Tüm bunların yanında saç dökülmesini önlemek açısından da oldukça etkili” diyor.

 

İLETİŞİM

Adres: Körfez Mah. Berk Sok. Evrim Apt.

No: 4 Kat: 1 (Dolphin AVM karşısı) İzmit

Telefon: (0262) 322 42 40

Instagram: @rebornbeautycenter

Facebook: Reborn Beauty Center

 

NASIL ARANDI: #reborn beauty center # güzellik # güzellik merkezi # zayıflama # bakım # cilt bakımı # gençlik # kırışıklık # cd lotion # doğal botoks # iğnesiz botoks # acısız botoks # hatice yavuz # güzellik uzmanı # tecrübe # mezoterapi # iğnesiz mezoterapi

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.