Değişim arayanların yeni adresi; Three’S Coiffeur

2018-04-07    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-04-07
.stripslashes($urun->baslik).

Şu sıralar ‘Kendimde bir değişiklik yapmak istiyorum’ diyenlerdenseniz, tarzınızı yenilemenin zamanı geldi demektir. Yeni bir tarz ışıldamanıza ve güzelliğinizin tüm parlaklığıyla gün ışığına çıkmasına yardımcı olabilir.

Değişime hazırsanız, yapmanız gereken tek şey değişimin gerekliliğine inanan bir ekibe kendinizi teslim etmek. Three’S Men & Women Coiffeur’de kendinizi aniden iyi hissettirecek bir değişime girip, hayatınıza farklılık katabilirsiniz.

İzmit-Adapazarı yolu üzerinde, Köfteci Yusuf’un hemen yanında açılan Three’S Men & Women Coiffeur, ‘değişim’ isteyenlerin yeni adresi olacak. İki ortak; Serhan Çelik ve Serkan İncekar’ın işlettiği Three’S Coiffeur, alışılagelmiş kuaför salonlarının aksine farklı tasarımıyla dikkat çekiyor. Country tarzı dekore edilen salonda kullanılan kütük masalar, ahşabın samimiyetini ve sıcaklığını ortama yansıtırken, doğal ve şık görünümüyle mekanı daha da güzelleştirmiş.

 

 

ENERJİK VE DİNAMİK

İnsana kendisini evindeymişçesine rahat hissettiren mekanda gerek kullanılan ahşap masalar gerekse aydınlatmalar ile enerjik ve dinamik bir hava da yaratılmış. Three’S Men & Women Coiffeur’ün ortaklarından Serhan Çelik bayan bölümünü, Serkan İncekar ise erkek bölümünü yönetiyor. Serkan Bey’in eşi Songül Hanım da ikilinin en büyük yardımcısı. Salonun adı da el ele veren bu üçlünün isimlerinin baş harflerinden (3S=Three’S) oluşuyor.

Salonun bayan bölümünü yöneten Serhan Çelik mesleki kariyerine Erdem Kıramer’in Şaşkınbakkal şubesinde başlamış. İşe başladığı zamanı ‘Bin zincirin son halkasıydım’ şeklinde tanımlayan Serhan Bey, aldığı eğitimlerle kendisini sürekli geliştirmiş. 6 sene boyunca aynı yerde görev yapan Serhan Bey, sektördeki yenilikleri ve modayı yakından takip ederek, ‘değişim’ üzerine uzmanlaşmış. Müşterisini iyi tanıyan ve yaşam tarzını göz önünde bulundurarak yaptığı değişimlerle adını duyurmayı başaran Serhan Bey, aldığı teklif üzerine kısa bir süre önce İzmit’e gelmiş.

 

 

EL ELE VEREREK

Bir zincir markanın İzmit şubesinin başına geçen Serhan Bey, kendi markasını yaratmak istediği için de buradan ayrılmış. Serhan Çelik, ülke genelinde isim yapmış bir zincir markanın bünyesinde çalışmaktansa kendi markasını yaratmak istemesini şöyle açıklıyor: “İzmit’te belli başlı markaların franchise sistemiyle yeteri kadar hizmet sunamadığını gördüm, deneyimledim. Bu yüzden kendi markamı yaratmak istedim.” Serhan Çelik, İzmit’e geldiğinde birlikte çalışma imkanı bulduğu ve sanatına güvendiği Serkan İncekar ile el ele vererek, Three’S Men & Women Coiffeur’ü kurmuş.

 

 

CİLT BAKIMI DA VAR

Yaklaşık 22 yıllık mesleki geçmişi bulunan Serkan İncekar da erkek bölümünün başına geçmiş. İki ortağa daha sonra Serkan Bey’in eşi Songül Hanım da katılmış.

Three’S Men & Women Coiffeur’de bir kuaför salonunda bulabileceğiniz tüm hizmetleri almanız mümkün. Saç, makyaj, manikür, pedikür, kaş, ağda gibi. Aynı zamanda mikro kaynak uygulamasının yapıldığı Three’S’in erkek bölümünde cilt bakımı da var.

İki ortağın en büyük isteği salona gelen müşterilerinin kendilerini evlerindeki kadar rahat hissetmesi. Bunun için tüm imkanları seferber eden iki ortak, en iyi ürünlerle en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyor. Müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutulduğu salonda güler yüzlü personel de hizmet kalitesinin artmasına yardımcı oluyor. Siz de hayatınızda bir değişiklik yapmak istiyorsanız, Three’S Men & Women Coiffeur’e mutlaka uğrayın.

İLETİŞİM

Adres: Adapazarı-İzmit yolu, Köfteci Yusuf Yanı, Başiskele/İzmit

Telefon: 0 262 312 11 78

Instagram: three’s_man_women

 

 

NASIL ARANDI: #Three’S Coiffeur # güzellik # bakım # saç # kuaför

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.