Sarı-lacivertliler tek yürek

2018-07-20    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-07-20
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: TAHA AHMET ÖZEL

Tüm dünyada kutlanan 19 Temmuz Dünya Fenerbahçeliler Günü ilimizde de renkli bir kutlamaya sahne oldu. Kocaeli Fenerbahçeliler derneği, Wes Hotel’in teras katındaki Cheers Roof’ta dernek üyelerini bir araya getirerek keyifli bir geceye ev sahipliği yaptı. Gecede; dernek başkanı Abdulkadir Erbağcı, yönetim kurulu üyeleri Yunus Şengül, Birol Özyürek, Doğan Koca, Serkan Sakin, Vedat Dönerkaya, Umut Özgür Uslu, Hızır Fatih Sarıoğlu ve Veysel Besnili, denetim kurulu üyeleri Abdusselam Kırıker, Fatih Gök ve Kürşat Biçer, onur kurulu üyeleri Soner Şahin, Mehmet Akgün, Nail Göklere ile dernek üyeleri hazır bulundu. Gecenin onur konuğu ise 1966-71 yılları arasında Fenerbahçe’de forma giyen Abdullah Çevrim oldu.

ALİ KOÇ’TAN MESAJ

Kocaeli Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Abdulkadir Erbağcı, gecede Fenerbahçe Kulüp Başkanı Ali Koç’un mesajını davetlilerle paylaştı. Koç,’un mesajında şu ifadeler yer alıyordu: “Bu yıl yeniden bir ve bütün olup tüm zorlukların üstesinden geleceğimiz; sporcusu, taraftarı, camiası omuz omuza sarı lacivert başarılara koşacağımız bir yıl olsun.” Davetliler Ali Koç’un bu mesajını coşkuyla alkışladı.

AZİZ YILDIRIM UNUTULMADI

Mesajı paylaştıktan sonra kısa bir selamlama konuşması yapan Kocaeli Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Abdulkadir Erbağcı, kulübün bir önceki başkanı Aziz Yıldırım’ı hatırlattı ve “Aziz Başkan da kulübümüze damga vurmuş efsane başkanlarımız arasında yer almıştır. Onu anmadan geçemeyiz. Bizler gelip geçiciyiz ancak Fenerbahçe payidar kalacak. Şimdi yeni başkanımızla birlikte yepyeni başarılara yelken açıyoruz. Umarım her şey gönlümüzce olur. Yaşa Fenerbahçe” dedi.

MARŞLARA EŞLİK ETTİLER

Dernek başkanı Abdulkadir Erbağcı daha sonra gecenin onur konuğu olan eski futbolcu Abdullah Çevrim’i sahneye davet etti. Çevrim konuşmasında, “Fenerbahçe’de şöhret oldum. Fenerbahçeli olarak öleceğim. Fenerbahçe’yi hepimiz seviyoruz. Günümüz kutlu olsun” diye kısa bir konuşma yaparak davetlilere keyifli bir gece diledi. Konuşmaların ardından yemeğe geçildi. Spor sohbetlerinin eksik olmadığı gecede Fenerbahçeliler, Kıraç’ın seslendirdiği ‘100. Yıl Marşı’, ‘1907 Marşı’ ve Athena’nın ‘Alev alev her yer yanıyor’ şarkılarına hep bir ağızdan eşlik etti. Sarı-lacivertliler gece boyunca gönüllerince eğlendi.

NASIL ARANDI: #9 Temmuz Dünya Fenerbahçeliler Günü # Cheers Roof # Kocaeli Fenerbahçeliler Derneği # Kocaeli Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Abdulkadir Erbağcı

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.