Cihan'ın İnci'si...

2018-11-10    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-11-10
.stripslashes($urun->baslik).

Kain İnşaat’ın ortaklarından Mehmet İncir ile Vildan İncir çiftinin güzel kızları İnci İncir, evlilik yolunda ilk adımı attı. Maltepe Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi mezunu olan, Kain İnşaat’ta satış sorumlusu olarak görev yapan İnci İncir, özel bir şirkette tasarım mühendisi olarak çalışan Cihan Karakoyun ile nişanlandı. Nesrin-Recep Karakoyun çiftinin yakışıklı oğulları Cihan Karakoyun ile İnci İncir’in nişan töreni kız evinde gerçekleştirildi.

 

YÜZÜKLER TAKILDI

Aile arasında yapılan nişan merasimi isteme töreniyle başladı, kahvelerin içilmesinin ardından genç çiftin nişan yüzüklerini İnci İncir’in dedesi Derviş Ercan taktı. Davetliler tarafından tebrik yağmuruna tutulan genç çift, nişan pastasını da alkışlar eşliğinde kesti. Düşlerevi Organizasyon’un hazırladığı nişan masası sade olduğu kadar ışıltısıyla dikkat çekerken, davetlilerden tam not aldı.

 

DÜĞÜN SENEYE

Nişan töreninde güzelliği ve sırt dekolteli şık nişan elbisesiyle göz kamaştıran İnci İncir ile yakışıklı damat adayı Cihan Karakoyun’un düğünü önümüzdeki yıl yaz aylarında yapılacak. Genç çift, nişan merasiminin ardından düğün için hazırlıklara başladı. Nişan töreni gibi düğünün de kusursuz olmasını isteyen İnci İncir ile Cihan Karakoyun çifti yeni yuvalarını da İzmit’te kuracak.

NASIL ARANDI: #inci incir # cihan karakoyun # kain inşaat # nişan # söz # evlilik # aşk # sevgi # aile

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.