Başkan, sağlık çalışanlarıyla buluştu

2018-05-12    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-05-12
.stripslashes($urun->baslik).

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, 12-18 Mayıs Hemşireler Haftası dolayısıyla İl Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı çalışan hemşireler ve sağlık personeliyle bir araya geldi. Antikkapı Resturant’ta gerçekleştirilen organizasyona İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Şenol Ergün başta olmak üzere çok sayıda davetli de hazır bulundu. ‘’En büyük devlet ve kazanç sağlıklı yaşamaktır’’ diyerek konuklara seslenen Karaosmanoğlu, “Halkımıza sağlık alanında en kaliteli hizmeti vermek için ortaya koyduğunu yoğun emek için sizlere bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

 

ŞEHİR HASTANELERİ

Sağlık çalışanlarımızın halkımıza karşı güler yüzlü ve ilgili olmasından dolayı mutluluk içerisindeyim diyerek, “İnsanlarımız en düşkün olduğu anda yanınıza geliyor. İlginizle ve tüm bilginizle hastalarınızı sağlıklarına kavuşturmak için çalışan çalışıyor ve çaba sarf ediyorsunuz. Sizlere bu konuda ortaya koyduğunu hizmetler için çok teşekkür ediyorum. Türkiye’de ve ülkemizdeki sağlık alanındaki gelişmeleri çok önemli buluyorum. Şehir Hastaneleri kalkınmanın ve gelişmenin en güzel göstergesidir. Toplumumuzun morali içinde yaptığınız yoğun mesai içinde millet olarak size müteşekkiriz” şeklinde konuştu.

 

MUTLU BİR YAŞAM DİLİYORUM

Milletimizin kamu hizmetleri arasında memnuniyet oranını en yüksek alanın sağlık hizmetleri olduğunu da vurgulayan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Bizlerde Hasta Nakil Ambulanslarımız ve Evde Bakım Hizmetlerimiz ile vatandaşımızın her daim yanındayız. Sizlerle bir arada olmaktan dolayı çok mutlu olduğumu da ifade etmek isterim. Hepinize sağlıklı ve mutlu bir yaşam diliyorum” diyerek konuşmasını tamamladı. İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Şenol Ergün ise, “Sağlık çalışanlarımız yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Fedakârlıklarla halkımıza hizmet ediyorlar. Tüm sağlık çalışanlarımıza başarılar diliyorum. Büyükşehir Belediye Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu’na da bu güzel günde bizleri buluşturduğu için çok teşekkür ediyorum” ifadelerini sarf etti.

NASIL ARANDI: #ibrahim karaosmanoğlu # kocaeli # sağlık # hemşire

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.