25-02-2024 11:46

Kadınlar matinede coştu

2019-12-30    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-12-30
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: CANDAR TÜMEĞ

 

Düzenlediği organziasyonlarla adından söz ettiren Nalan Altın'ın sahibi olduğu Nalan Altın Organizasyon, 2019'a veda ederken muhteşem bir kadınlar matinesine imza attı. İzmit’te uzun zamandır düğünlere ve özel günlere ev sahipliği yapan Bahane Plus Düğünevi'nde gerçekleşen matineye 600'ün üzerinde kadın katılım sağladı. Bahane Plus'ın yeni sahipleri Çiğdem-Ömer Zilan çifti ve Nalan Altın, konuklarını en iyi şekilde ağırladı. Kadın Dj Vildan Ayseçkin'in hareketli müzikleriyle yerlerinde bir an olsun durmayan kadınlar, 2019'a eğlenerek veda ederken, 2020'yi de coşkuyla karşıladı. Sponsorların desteğiyle gerçekleşen kadınlar matinesinde Nalan Altın Organizasyon, konuklarını çok memnun etti.

 

 

DOYASIYA EĞLENDİLER

Dj prformansıyla Vildan Ayseçkin gecenin ritmini hiç düşürmedi. Matinede zenne şov da yapıldı. Kadınlar, zenne şov başladığı andan itibaren ilgiyle dans gösterisini seyretti. Hatta bu şovu sosyal medaydan da paylaşarak renkli anları ölümsüzleştirdi. Gecede sahne alan bir diğer isim ise Sami Ertan ve orkestrası oldu. Müziğin ritminin tavan yapatığı gecede kadınlar, adeta kurtlarını döktü. Nalan Altın ve Bahane Plus'ın yeni sahibi Çiğdem Zilan, böylesi muhteşem bir gece düzenledikleri için çok mutluydu.

 

 

NASIL ARANDI: #bahane plus # düğünevi # eğlence # el değiştirdi # etkinlik # kadınlar # 2020 # kocaeli # nalan altın # nalan altın organziasyon

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.