Altında Tuğra, mutlaka uğra!

2016-08-03    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2016-08-03
.stripslashes($urun->baslik).

 


    • Haber: Ezgi Ece BAKIRÖZÜ

 


    • Fotoğraflar: İsmail Hakkı TİMUÇİN 

Salih Sarıkaya ve Muharrem Boztürk... İkisi de çocuk yaşlardan beri aynı sektörün içinde.

Uzun yıllardır sıkı dost, son 5 yıldır da ortaklar.

Kuyumculuğa çırak olarak başlamış, 25 yıl boyunca bu alanda çalışmış, işi en ince ayrıntılarına kadar öğrenmişler.

Ve şimdi, bundan 5 yıl önce Kapanönü Kuyumcular Çarşısı’nda açtıkları Tuğra Kuyumculuk ile İzmit’te altın modasının nabzını tutuyorlar.

Yılların getirdiği tecrübe, bilgi ve birikim en büyük sermayeleri...

İzmit halkına kaliteli hizmeti sunuyor, verdikleri güven ve kurulan iyi ilişkiler nedeniyle her gün genişleyen bir müşteri kitlesine hizmet veriyorlar.

Tuğra Kuyumculuk dürüstlüğe dayalı ticari anlayışı, ürün çeşitliliği ve şık modelleriyle markalaşma yolunda hızla ilerliyor.

 

TUĞRA ÇOK POPÜLER

Tuğra Kuyumculuk’un geniş ürün yelpazesinde altından pırlantaya, alyanstan incili tasarımlara, saatten günlük takılara, İtalyan modellerinden su yolu takımlara kadar her türlü ürüne rastlamak mümkün.

Günün moda ürünlerini takip eden ve bunları müşterilerine her keseye hitap eden fiyatlarla sunan mağaza, müşteri memnuniyeti konusunda oldukça hassas.

Talepleri karşılayabilmek için son moda ürünleri takip ettiklerini ifade eden Salih Sarıkaya, son dönemlerde en çok rağbeti tuğralı tasarımların gördüğünü söylüyor.

Gerdanlıktan bileziğe, yüzükten küpeye dek her tasarımda tuğra kullanıldığını belirten Sarıkaya, “Biz de bu talebi karşılayabilmek için mağazamızda tuğralı ürünlere yeteri kadar yer veriyoruz” diyor.

Tuğralı ürünlerden sonra en çok ilgi gören modelin Trabzon hasırları olduğunu ifade eden Muharrem Boztürk ise “Trabzon hasırının modası hiçbir zaman geçmiyor. Hala gelinlerin en çok tercih ettiği modellerin başında hasır setler var.

Biz de Tuğra Kuyumculuk olarak, mağazamızda çeşitli kalınlık ve modellerde Trabzon hazırına yer vermeye gayret ediyoruz” şeklinde konuşuyor.

 

alyans

 

ALYANSTA DA İDDİALI

Tuğra Kuyumculuk, diğer tüm ürünlerde olduğu gibi alyans konusunda da iddialı.

Gerçekten de mağazada her zevke ve keseye uygun, birbirinden şık 500’den fazla alyans modeli bulunmakta.

Yeni evlenecek çiftlerin ilk adreslerinden biri olan Tuğra Kuyumculuk, bu konuda haklı bir gurura sahip.

Mağaza, verdiği kaliteli hizmetin yanı sıra satış sonrasında da müşterisinin yanında.

Satışını yaptıkları her ürünün arkasında olduklarının altını çizen Muharrem Boztürk, “Biz kalitemizden eminiz... Bu yüzden satış sonrasında da her zaman müşterilerimizin yanındayız.

Ürünü bizden almış olsun ya da olmasın, her türlü bakım ve tamirat işlemleri Tuğra Kuyumculuk’ta ücretsiz olarak yapılır” diyor.

NASIL ARANDI: #Alyans #düğün #evlilik #İtalyan #takı #Trabzon #Tuğra Kuyumculuk

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.