25+1 yılı kutladılar!

2016-07-08    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2016-07-08
.stripslashes($urun->baslik).

 

foto--(9)

 

İzmit’te “güzellik” denilince ilk akla gelen isimlerden olan Ayşe Karaşin ve Songül Fırıncı kardeşler meslekte 25 yılı geride bırakırken, kendi kanatlarıyla uçmanın mutluluğunu yaşıyor. Geçtiğimiz yıl hizmete açtıkları Mevsim Güzellik Salonu’nda bir yılı geride bırakan iki kardeş, yıl dönümlerini mini bir partiyle kutladı.


BİRİNCİ YIL DÖNÜMÜ


Kadınlara özel salonda iğneli epilasyon, cilt bakımı, doğal şekersiz reçineli ağda, manikür ve pedikür hizmeti veren iki kardeşin düzenlediği davete dostları ve müşterileri katıldı. Kadınlar bir yandan iki kardeşin hazırladığı birbirinden lezzetli ikramların tadına bakarken, diğer yandan da sohbet etme imkanı buldu.

 

PASTA KESTİLER

Yıldönümü kutlaması pasta kesimi ve çektirilen hatıra fotoğraflarıyla sona ererken, Ayşe Karaşin şu açıklamayı yaptı: “Salonumuzda hijyenik koşullarda kaliteli hizmet veriyoruz. Aldıkları hizmetten memnun kalan müşterilerimiz en büyük referansımız. Bunun gururuyla birinci yılımızı kutluyoruz."

 

İLETİŞİM

Adres: İzmit Ömerağa Mahallesi, Alemdar Caddesi, Can Apartman No:49’da

 

foto--(4)

Davetlilere ikram edilen birbirinden lezzetli yiyecekler Songül Hanım ve Ayşe Hanım'ın ellerinden çıktı.

 

foto--(3)

Canan Ankara, Necmiye Kılınç, Serhan Yılmaz

 

foto--(7)

Ayşe Karaşin, Nuran Karakoç, Songül Fırıncı

 

foto--(5)

Mevsim Güzellik Salonu’nun sahipleri Songül Fırıncı veAyşe Karaşin, çalışanları Başak Yeter ve Güliz Kanber’le birlikte.

 

foto--(2)

Dilek Şan, Aynur Bingöl

 

foto--(6)

Songül Fırıncı, minik kızı Eylül Erva Fırıncı ile

 

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.