20-04-2024 09:25

Yeni nesil eğlence burada! Avlu Gastro Pub açılıyor

2019-06-01    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-06-01
.stripslashes($urun->baslik).

İş adamı Murat Mustafa Satı’nın ilimize kazandırdığı DoubleTree by Hilton Kocaeli, açılalı çok kısa bir süre olmasına rağmen, Kocaeli’nin sosyal hayatına hatırı sayılır bir hareket ve renk getirdi. Kentimize yakışır kalitesi ve yenilikleriyle bir cazibe merkezi olma yolunda hızla ilerleyen otel; son atılımını Avlu Gastro Pub ile yapıyor. Avlu Gastro Pub, 15 Haziran Cumartesi günü Yeni Nesil Meyhane ile açılıyor.

 

EĞLENCENİN YENİ ADRESİ

DoubleTree by Kocaeli’nin sempatik avlusunda bulunan Avlu Gastro Pub; misafirlerini haftanın farklı günlerinde, farklı konseptlerle ağırlayacak. Kocaeli’de eğlencenin yeni adresi Avlu Gastro Pub; her cumartesi Yeni Nesil Meyhane, her çarşamba canlı latin-jazz müzik, her cuma fasıl gecesi, diğer günler ise alakart restoran konseptiyle hizmet verecek. Mekan ayrıca, her ay farklı konseptte bir etkinlik düzenleyecek.

 

YENİ NESİL MEYHANE

Yeni Nesil Meyhane’nin, usta şeflerin elinden çıkan fiks menüsü 10 çeşit meze, leziz ara sıcaklar ve tatlıdan oluşacak. Nefis yemekler ve canlı performanslarla hem damak tadından vazgeçmeyen hem de alternatif eğlence mekanı arayanların vazgeçilmez adresi haline gelecek olan Yeni Nesil Meyhane’de, her akşam en çok eğlenen masaya da şampanya ikram edilecek.

NASIL ARANDI: #DoubleTree by Hilton Kocaeli # Avlu Gastro Pub # eğlence # yeme # içme # hilton #

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.