Yazın rotamız; Lastik-İş Cafe

2016-06-02    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2016-06-02
.stripslashes($urun->baslik).

 

Ece Ezgi BAKIRÖZÜ

 

Lastik-İş Sendikası Genel Merkezi’nin ilimize kazandırdığı şık mekanlardan biri olan Lastik-İş Café, denize sıfır konumu, panaromik manzarası, kaliteli hizmeti ve enfes lezzetleriyle bu yaz da uğrak noktanız olacak. Hem deniz havası almak, hem muhteşem körfez manzarasına karşı yorgunluk atmak, hem de dünya mutfağının aranılan yemeklerinin tadına bakmak isteyenler bu yaz da Lastik-İş Café’de buluşacak.

 

lastikana

Yeşil ve mavinin buluştuğu Lastik-İş Cafe, konumuyla övgüyü hak ediyor.

 

BİN KİŞİLİK CAFE

Başiskele sahilinde toplam 2 bin metrekarelik bir alan üzerine kurulan, 500 metrekarelik kapalı alanı bulunan Lastik-İş Café, aynı anda bin kişiyi ağırlayabilecek kapasiteye sahip. Bu özelliğiyle kalabalık grupların tercih ettiği mekanların başında gelen Lastik-İş Café, doğum günlerinden iş yemeklerine, kadın günlerinden iftar yemeklerine kadar büyük organizasyonlara rahatlıkla ev sahipliği yapıyor.

 

lastikic

 

FİYATLARI UYGUN

Geçtiğimiz yıl mayıs ayında kapılarını açan Lastik-İş Cafe sadece sendika üyelerine değil, 7’den 70’e her kesime hizmet veriyor. Her ay hijyen teftişi gören mekana kendinizi ve dostlarınızı gönül rahatlığıyla emanet edip, huzur içinde vakit geçirebilirsiniz. Lastik-İş Café’nin bir diğer özelliği de fiyatlarının emsallerine oranla çok daha uygun olması. Düşük fiyatlara rağmen önünüze gelen büyük ve doyurucu porsiyonlar da Lastik-İş'in müdavimi olmanıza başlıca sebep.

 

lastikdeniz

 

EĞİTİMLİ PERSONEL

Lastik-İş Café’nin dünya mutfağı şefi Özgür Akyol, mutfakta kullandıkları her malzemenin, özellikle etlerin birinci sınıf olduğunu özellikle vurguluyor. Lastik-İş Cafe'nin mutfağı da rezervasyonla gelen tüm kalabalık gruplara hızlı, sıcak ve özel sunumlarla hizmet verebiliyor. Tüm mutfak çalışanları ve servis personelinin iletişim konusunda eğitim aldığı Lastik-İş Café’de müşteri memnuniyeti öncelikli konuların başında geliyor.

 

lastikcalisn

Aldıkları eğitimle, profesyonel el terminalleri ve bilgisayar sistemleriyle çalışan personel son derece kibar ve güler yüzlü.

 

İFTAR YEMEKLERİ

Lastik-İş Café geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da iftar yemeklerine ev sahipliği yapacak. Bin metrekarelik açık alanda, denize sıfır ve yemyeşil bir bahçede iftar yapmak isteyenler, aynı zamanda kusursuz körfez manzarasının da tadını çıkaracak. Yoğun ilgi karşısında kapasitesini % 50'ye kadar artırabilen Lastik-İş Café bu Ramazan da dolup taşacak. Keyifli bir iftar için Lastik-İş Café’yi listenize hemen ekleyin.

 

lastiktatli

Fıstık rüyası, café müdavimlerinin favori tatlısı.

 

ustaa

 Dünya mutfağı şefi Özgür Akyol

 

Adres: Körfez Mahallesi, Liman Cadddesi, Sahil Yolu No:23 (Bahçecik Karşıyaka Sapağı) Başiskele/Kocaeli

Telefon: (0262) 291 00 57

NASIL ARANDI: #iftar #İzmit #Kocaeli #körfez #Lastik-İş Cafe #lastik-iş sendikası #manzara #mekan #Özgür Akyol #RAMAZAN #restaurant #şef #tatlı #yemek

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.