24-05-2024 06:31

3. yaşa merhaba

2018-06-02    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-06-02
.stripslashes($urun->baslik).

Kişisel olarak düşündüğümde, özellikle belli bir yaştan sonra doğum günü kutlamaları pek cazip gelmiyor.

Sizi bilmem ama tarih yaklaştıkça beni bir stres basıyor, uykularım kaçıyor. Mümkünse o tarihi unutmak istiyorum. Hatta benimle birlikte herkes unutsun diyorum. Kendi özelimde durum böyle iken söz konusu Kocaeli Life’ın yaş günü olduğunda düşüncelerim değişiyor. ‘Çalsın sazlar oynasın kızlar’ misali içim coşuyor. Mutluluğumu cümle aleme ilan etmek, 40 gün 40 gece kutlamak istiyorum.

‘Bakın, 3 ay ömür biçtiğiniz dergi 3. yaşına girdi’ diye bas bas bağırmak istiyorum. Bu günleri göreceğimizi biz biliyorduk, bizi tanıyanlar da az çok tahmin ediyordu ama bilmeyenlere bir şekilde duyurmak istiyorum. Evet, biz biliyorduk. Çünkü biz bu işi biliyorduk, hatta bu kentte en iyi bilenlerdendik. Kendimizden şüphemiz yoktu ama şüphe duyanlara verecek cevabımız çoktu. Geçen ay yaptığımız kutlama da inanmayanlara, inanmak istemeyenlere cevap niteliğindeydi. 2 yaşını geride bırakan, 3. yaşına ‘merhaba’ diyen Kocaeli Life’ın yaş günü kutlaması işte bu çerçevede gerçekleşti.

★ ★ ★

Hayal Kahvesi’nde organize ettiğimiz yaş günü kutlaması yine bu kentte şimdiye kadar yapılan kutlamaların en görkemlisi, en şaşaalısıydı. Bu kentte ‘ilk’leri hayata geçirmeyi kendisine misyon edinen Kocaeli Life, ilk kez konsept parti düzenleyen kurum oldu, misafirlerini ‘Muhteşem Gatsby’ filmindeki sahneleri aratmayan bir ortamda ağırladı. Hayal Kahvesi yine en görkemli gecelerinden birini yaşadı, dev tüyler ve maskelerle süslenen mekanda davetliler geçmişe doğru keyifli bir yolculuk yaptı.

Kadınların en şık tuvaletleri içinde, kırmızı halıda, bir manken edasıyla yürüdüğü partide beylerin şıklığı da dikkatlerden kaçmadı. Kocaeli’nin en elit kesimini bir araya getiren partide müzik de vardı eğlence de. Davetliler geçen yıla ilaveten Kocaeli Life tarafından hediye yağmuruna tutuldu. Yapılan çekilişte Bodrum tatili kazanan da oldu, şık bir akşam yemeği için rezervasyon yaptıran da. Kocaeli’nin en iyi firmalarının sponsor olabilmek için adeta birbirleriyle yarıştığı partide Kocaeli Life 2. yaşını kutlarken, iyi yemek ve iyi müziğin adresi Hayal Kahvesi de ‘yaza merhaba’ dedi. Kentin en iyi iki markasının yaptığı güç birliğinden ortaya muhteşem bir gece çıktı.

★ ★ ★

2. yaş günü partimizle ilgili ayrıntılı haberi sayfalarımızda bulacaksınız. Sizler, Kocaeli Life’ın haziran sayısına henüz göz atmadan önce partide emeği geçenlere teşekkür etmek istiyorum. Başta Kocaeli Life ve Hayal Kahvesi ailelerine, mekanı muhteşem bir şekilde süsleyen Arke Organizasyon’un sahibi Birgül Yürüker’e, bizim için harika pastalar hazırlayan Pelin Butik Pastalar’ın sahibi Pelin-Mehmet Akyüz’e, gecemizi renklendiren Murat Ceylan ve muhteşem sesiyle kulaklarımızın pasını silen Gül Özgüner Altın’a, geceye katılan bütün kadınların Anneler Günü’nü çiçekle kutlayan Açelya Çiçekçilik’in sahibi Coşkun Sakarya’ya, davetlilerimizi hediye yağmuruna tutan kişi ve kuruluşlara, elbette ki gecemize sponsor olanlara gönülden teşekkür ediyorum. En büyük teşekkür de okurlarımıza. Sizin desteğinizle bu günlere geldik, sizden aldığımız güçle yarınlara kucak açtık. Doğru bildiğimiz yolda ilerlemeye devam edeceğiz. Lütfen bizi izlemeye devam edin.

NASIL ARANDI: #serpil çolak # kocaeli life # hayal kahvesi

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.