VM Medical Park'ta radyasyon onkolojisi açıldı

2018-11-29    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-11-29
.stripslashes($urun->baslik).

HABER:TAHA AHMET ÖZEL

Kentimizin önemli sağlık kuruluşlarından biri olan VM Medical Park Kocaeli Hastanesi hasta odaklı hizmet anlayışıyla 3 yıldır bölgede fark yaratmaya devam ediyor. Hastanede özel bir alana kurulan ve 10 personeli bulunan SGK ve özel sağlık sigortalarıyla anlaşmalı olarak 1 aydır Kocaeli halkına hizmet vermeye başlayan Radyasyon Onkoloji bölümü düzenlenen törenle hizmete açıldı. Açılışa VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Genel Müdürü Uzm. Dr. Erdal İbanoğlu, Radyasyon Onkolojisi Uzmanı Dr. Mehmet Sinan Karabey, Doç Dr. Soner Şahin, hastane hekimleri ve çalışanları katılım sağladı.

 

UZUN ZAMANDIR ÜZERİNDE ÇALIŞIYORDUK

VM Medikal Park Kocaeli Hastanesi’nde yaklaşık 2 senedir her perşembe yapılan Onkoloji Konseyi hekimlerinin tam kadro katıldığı Radyasyon Onkolojisi  açılışında konuşan VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Genel Müdürü Uzm. Dr. Erdal İbanoğlu, “Bildiğiniz gibi hastanemizde medikal onkoloji bölümümüz vardı. Radyasyon Onkolojisi de uzun zamandır üzerinde çalıştığımız bir alandı. Hizmete açmanın gururunu yaşıyoruz. Gerek bölgemiz gerekse hastanemiz için değerli bir bölüm pek çok hastamız kolaylıkla ulaşabilecek ve rahatlıkla hizmet alabilecek. Radyasyon Onkolojisi Uzmanı Uzm. Dr. Mehmet Sinan Karabey ve ekibi artık bizlerle. Kendilerinin bilgi ve tecrübesinin yanı sıra hastaya yaklaşımları da bölgede fark yaratmaya devam edecek”dedi.

 

BÜYÜK BİR İHTİYACI KARŞILIYORUZ

Radyasyon Onkolojisi Uzmanı Uzm. Dr. Mehmet Sinan Karabey, yaptığı konuşmada “Kanser hastalığı bilgi uzmanlık iyi bir planlama ve tecrübenin yanında anlayış ve şefkat gerektiren hassas bir hastalık. Hastalarımızın bekledikçe endişelerinin arttığı ve vakit kaybetmek istemediklerini çok iyi biliyoruz. Bölümümüzde ilk muayeneye geldiğiniz günün ertesi günü hızlıca plan oluşturarak ışın tedavisine başlanmaktadır. Yaklaşık 1 aydır hizmet verdiğimiz bölümde ekip olarak büyük bir ihtiyacı karşılayacağımıza emindik. Açılışa gelen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından protokol üyeleriyle birlikte kurdele kesildi.

NASIL ARANDI: #VM Medical Park Kocaeli Hastanesi # VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Genel Müdürü Erdal İbanoğlu # radyasyon onkolojisi #

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.