24-05-2024 07:57

Veda etme vakti...

2019-12-02    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-12-02
.stripslashes($urun->baslik).

Veda etme vakti yaklaşıyor...

Her yılın sonunda olduğu gibi gideni yolcu etme, geleni kucaklama vakti...

Geride bıraktığımız yıl bize ne yaşatmış olursa olsun; büyük acılar, korkular, pişmanlıklar, hayal kırıklıkları, çaresizlik...

Gideni şükranla, minnetle uğurlama zamanı.

Bize kattıkları için teşekkür etme zamanı.

Gidene yol verelim ki gelene yer açılsın öyle değil mi?

Evet, yeni yılı sevgiyle, coşkuyla kucaklama zamanı.

Biliyorum hepimiz için zor bir yıl oldu. Sıkıntılı günler geçirdik ama geçmişe takılıp kalmanın şu an bize bir faydası yok. Geçmiş, geride kaldı. Şimdiden geleceğe dair hesap yapmanın da bir manası yok, adı üstünde gelecek...

Hepimizin yapması gereken tek şey şu ‘an’ı yaşamak. Ben inanıyorum ki ancak bu şekilde mutluluğunu yakalayabiliriz.

Hepinize şimdiden mutlu bir yıl diliyorum. Elinizdeki değerlerin farkına varabileceğiniz, anı yaşayabileceğiniz, hayallerinizin peşinden koşabileceğiniz, sevgiyle kucaklaşıp, gözleriniz yaşarana kadar kahkahalar atabileceğiniz bir yıl olsun.

★ ★ ★

Gelelim Kocaeli Life’ta bu ay neler olduğuna...

Dergimizin kapağında KBB uzmanı Op. Dr. Levent Aydar var. Şimdiye kadar binlerce kişiyi hayalindeki burna kavuşturan Op. Dr. Levent Aydar, yeni muayenehanesinin kapılarını Kocaeli Life’a açtı.

Yine bu ay; fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanı Doç. Dr. Rabia Terzi ile yeni yerine taşıdığı Ağrısız Doğal Yaşam Kliniği’nde ağrılardan kurtulma yöntemlerini, Pi Yoga Studio’nun sahibi Pınar Arıcan Sosay ile yogayı, Claim Pilates’in sahibi Çiğdem Topuz ile aletli pilatesi konuştuk.

Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı Dr. Yasin Ünal’ı medikal estetik ile kalıcı makyaj uygulamalarını aynı çatı altında buluşturduğu yeni kliniğinde ziyaret ederken; duvarlarında rengarenk graffitiler olan, tasarımıyla insanın içini kıpır kıpır yapan enerji dolu bir salona sayfalarımızda yer verdik. Fit4ever’in ikinci şubesine bayılacaksınız.

★ ★ ★

Bu ay sizleri DoubleTree by Hilton Residence’ın 5. katında hizmet veren Krokan Cake & Boutique ile tanıştıracağız. Ev yapımı nefis ürünleri ve etkileyici ambiyansıyla her köşesinden keyif alacağınız bu mekana hayran kalacaksınız.

Sektörün kralının geri döndüğünü de buradan müjdeleyelim. Kocaeli’ye ‘et’i sevdiren, ilimize steak house kültürünü kazandıran Serkan Yeşildağ’ın yeni mekanı Gurme Steak House tüm detaylarıyla bu sayıda.

TEM Otoyolu üzerinde olmasına rağmen Kuruçeşme’den de rahatlıkla ulaşılabilen, hem dinlenmek hem iyi bir yemek yemek hem de keyifli vakit geçirmek isteyenlerin mekanı Pause Park bu ay Kocaeli Life’ta.

Yılın son sayısı o kadar zengin içeriğe sahip ki... Erkeklere meydan okuyan Duygu Çakmak’ın hikayesinden bir yılını geride bırakan Nesibe Aydın Kocaeli Okulları’na, İzmit’e getirtilen dünyanın en kapsamlı ve büyük Atatürk müzesinden Mindfulness Kocaeli’ye, Kocaeli Anneleri Derneği’nin yeni projesinden gezi yazılarına kadar rengarenk, cıvıl cıvıl bir sayı ile 2019’u uğurluyoruz.

Yeni yılda da bizi izlemeye devam edin!

NASIL ARANDI: #Serpil Çolak # kocaeli life # köşe yazısı # kocaeli # dergi # dergicilik # magazin # gazeteci

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.