24-06-2024 00:07

Üzülmez'den sporcu gençlere diploma

2018-12-14    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-12-14
.stripslashes($urun->baslik).

Kartepe Belediyesi’nin desteği ile Kartepe Gençlik ve Spor Kulübü’nün 2018 yılı diploma töreni Hergeleci İbrahim Spor Salonu’nda düzenlenen törenle Kartepeli minikler diplomalarına kavuştu. Düzenlenen diploma törenine Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kartepe Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Erol Arutan, Kartepe Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Av. Eda Açıkyol, siyasi parti temsilcileri, veliler ve öğrenciler katıldı.

 

ÜZÜLMEZ’E TEŞEKKÜR

Diploma töreninde konuşan Kartepe Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Erol Arutan “Kartepemizde geleceğimiz olan gençlerimizin daha sağlıklı ve bilinçli bir şekilde yetişmeleri amacıyla bizlere destek veren ve birçok örnek projeyi hayata geçiren Kartepe Belediye Başkanımız Hüseyin Üzülmez, Kartepe Kaymakamımız Tuncay Dursun, Kocaeli Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Muzaffer Çintimar, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın, Kartepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferhat Dilek, Kartepe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Halil İbrahim Alkan, Beka İnşaat Sahibi Serkan Koca ve velilere teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.     

 

BİLİNÇLİ GENÇLİK

600’den fazla kişinin katıldığı diploma töreninde 105 sporcu diploma ve kuşak almanın heyecanını yaşadılar. Diploma töreninde konuşan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez “Spor yapan gençlik bizler için çok kıymetlidir. Gençlerimizin spor yapmaları için belediye olarak gereken bütün yatırımlarımızı yapıyoruz. Geleceğimizin en temel taşları sağlıklı ve bilinçli gençlerdir. Sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini Kartepemizde uyguluyoruz. Kartepe’de çocuk olmanın farkını gösterdiğimiz için mutlu ve gururluyum” açıklamasında bulundu.

 

NASIL ARANDI: #Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez # Kartepe Gençlik ve Spor Kulübü

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.