Kocaeli Kaya'dan engelsiz avantaj

2019-07-20    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-07-20
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: CANDAR TÜMEĞ

 

Toyota Plaza Kocaeli Kaya’da mangal partisinde bir araya gelen Kocaelili engelliler hem eğlendi hem de yeni araçları tanıma fırsatı buldu. Şehrimizin başlıca engelli derneklerinden Kocaeli Engelsiz Yaşam ve Dayanışma Derneği, Kocaeli Spastik Çocuklar Derneği, Marmara Spina Bifida Derneği, Kocaeli Elele Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Karamürsel Engelsiz Yaşam Derneği, Gölcük Engelliler Derneği, Dilovası Engelliler Derneği,  Kocaeli Engelsiz Gençlik Spor Kulübü Derneği, Kocaeli Derince Engelliler Yardımlaşma Derneği, İzmit Bizimbahçe Şizofren Engelliler Derneği mensupları Toyota Plaza Kocaeli mangal partisinde bir araya geldi. Kocaeli Engelli Dernekleri Federasyonu Başkanı Mehmet Ata Doğan, bu buluşmanın kendileri için tüm derneklerin ortak sorunlarını ele alma konusunda bir fırsat olduğunu dile getirdi.

 

 

TEST SÜRÜŞLERİ YAPILDI

Etkinlik çerçevesinde sunulan test sürüşlerinde fiziksel engelliler elden gaz fren aparatı, gazı sola alma aparatı, sinyal kolunu sola alma aparatı ve direksiyon topuzunu deneme fırsatı buldu. İlk test sürüşünü Fikriye Kılavuz, müşteri ilişkileri uzmanı Sultan Sinem Erdem’in desteğiyle gerçekleştirdi. Gayet başarılı bir test sürüşü yapan kılavuz diğer arkadaşlarına cesaret verdi. Bir sonra ki test sürüşünü ise Yaşar Birinci yaptı. Bu deneyim onlar için heyecan verici olurken keyifli dakikaların yaşanmasına neden olundu.

 

TOYOTA’DAN ARAÇ ALIMINA DESTEK

Ayrıca engellilerin araç alımını desteklemek için ÖTV muafiyeti uygulamasıyla engelli vatandaşlarımız 69 bin TL’den başlayan fiyatlarla Toyota sahibi olabilecekler. Toyota Plaza Kocaeli Genel Müdürü Cenap Gürel daha önce de aktif oldukları engelsiz yaşama destek konusunda bundan sonra daha kapsamlı, bir sosyal sorumluluk projesi şeklinde çalışacaklarını belirtti.

Etkinlikte çeşitli meyve, tatlı, köfte ekmek ve içecek ikramı yapılarak engelli vatandaşlarla güzel vakitler geçiren Toyota Plaza Kocaeli Kaya çalışanları böyle bir sosyal sorumluluk projesi içinde yer almaktan gayet memnun olduklarını belirtti.

NASIL ARANDI: #toyota # Kocaeli Kaya # engelli # vatandaşlar # test sürüşü # parti # eğlence

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.