29-02-2024 20:35

262 Towers’a görkemli lansman

2017-06-08    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2017-06-08
.stripslashes($urun->baslik).

 

HABER: Didem KÖSEOĞLU

Burçin Şahin İnşaat’ın sahibi, başarılı iş adamı Burçin Şahin ile Türkiye’de Rekan Turizm markası altında yatırımları bulunan Suudi Arabistan Şeyhi Muhammed Al Kattan’ın ortaklaşa kurduğu Bambau GMYO’nun kentimize kazandıracağı 262 Towers projesi, görkemli bir organizasyonla tanıtıldı.

 

 

Kentimizin ilk üçüz kuleleri olma unvanını da taşıyan 262 Towers’ın lansmanına, siyaset ve iş dünyasından pek çok isim katıldı. Temelleri, ‘Burada Kral, Kraliçe Sensin’ sloganıyla atılan ve ilk günden beri kent kamuoyu tarafından merakla takip edilen 262 Towers’ın tanıtım organizasyonu, en az projenin kendisi kadar görkemli oldu. Suudi yatırımcı Muhammed Al Kattan ve Burçin Şahin’in ev sahipliğinde, 262 Towers satış ofisinde gerçekleşen lansman; canlı müzik performansı, lazer gösterileri ve zengin ikramlarıyla kentin unutulmayacak geceleri arasındaki yerini aldı.

 

Lansmana çok sayıda Arap iş adamı katıldı.

 

ÜST DÜZEY KATILIM OLDU

Katılımın yoğun olduğu gecede; AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, Kocaeli Birlikspor Kulübü Başkanı Erhan Yılmaz, Kocaeli Rotary Kulüp Başkanı Yavuz Ulugün, Suudi yatırımcı Muhammed Al Kattan’ın oğulları Türki Al Kattan ve Abdulilh Al Kattan, iş adamları Ulaş Erenkaya, Hüseyin Gülaçtı, Serkan Yeşildağ, Ammar Yıldırım, Doğukan Çağlayan ile çok sayıda davetli hazır bulundu.

Kokteyl ile başlayan lansmanda, açılış konuşmasını Burçin Şahin yaptı. Sözlerine, “Türkiye’nin en gelişmiş, en iyi planlanmış, en teknolojik altyapıya sahip binalarını, bir İzmitli olarak şehrimize kazandırmanın gururunu yaşıyoruz” diyerek başlayan Şahin, “Kentimizin cazibe merkezi haline gelmesini planladığımız 262 Towers projemizde sizleri ve misafirlerimizi krallar ve kraliçeler gibi ağırlayacağız” şeklinde konuştu. Burçin Şahin’in Suudi ortağı Muhammed Al Kattan ise yaptığı konuşmada belediye başkanları, kaymakamlar ve projeye destek veren tüm isimlere teşekkürlerini iletti.

 

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü projeyi inceleyerek Burçin Şahin ve ekibini tebrik etti.

 

PROJENİN PASTASINI DOĞAN KESTİ

Lansmana damga vuran isim ise İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan oldu. Arap Şeyhi, gece için özel hazırlanan üçüz kuleli pastanın kesimini Başkan Doğan’a bırakınca, ortaya gülümseten anlar çıktı.  Doğan, pasta kesim görevini şeyhin küçük oğlu ile birlikte gerçekleştirdi. Projenin hayırlara vesile olmasını dileyen Doğan, yaptığı kısa konuşmada, “Burada lansmanı yapılan projenin başarıyla hayata geçmesini gönülden diliyorum. Bu çalışmayı yapan Suudi işadamımız tabii ki kendileri açısından başarı elde edecek ama şehrimiz hatta ülkemiz de önemli bir değer kazanacak. Temiz, düzgün, kaliteli iş yapan ve şehre değer katan her tür projeye, her tür desteği vermeye devam edeceğiz” dedi.

14 katlı olarak hayata geçecek olan 262 Towers projesi, ofislerin yer alacağı iki adet ‘business center’ ve bir adet konut rezidans binası ile kentin vizyonuna katkı sağlayacak.   D-100 Karayolu üzerinde, Symbol Yaşam Merkezi’nin karşısında inşaatı süren projenin, 2019 yılında tamamlanması planlanıyor. Üçüz kulelerin ‘business center’ bölümünde toplam 420 ofis bulunacak; ofislerin altında ise 18 adet kafe ve restoran hizmet verecek.

Rezidans alanının en üst katında yer alacak olan 360 İstanbul Restoran ise kent insanının en popüler buluşma noktalarından biri olacak.

NASIL ARANDI: #262 towers

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.