Toksan Otomotiv piknikte buluştu

2018-10-08    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-10-08
.stripslashes($urun->baslik).

Küçükoğlu Holding’e bağlı TOKSAN Otomotiv, Gebze fabrikasında çalışanlarıyla piknikte buluştu. Sapanca’da bulunan Bamboo Piknik Alanı’nda gerçekleşen pikniğe TOKSAN Otomotiv Genel Müdürü Erol Sarıkaya ve Gebze Fabrika Müdürü Gürkan Koyuncu’nun da katıldı. Renkli görüntülere sahne olan organizasyonda; halat çekme, çuvalla koşu, yumurta taşıma gibi yarışmalar yapıldı. Piknikte miniklerde unutulmadı. Minikler arasında resim yarışması yapıldı ve dereceye girenlere çeşitli hediyeler verildi.

GELENEKSEL HALE GELDİ

Geleneksel hale gelen piknik organizasyonu, Toksan Otomotiv çalışanları arasında dayanışma ve kaynaşma duygularını perçinlerken, ailelerde birlikte temiz havada keyifli ve huzurlu bir gün geçirip yoğun çalışma temposunun getirdiği yorgunluğu üzerlerinden atma fırsatı buldular. Piknikte müzik eşliğinde halaylar çekildi ve katılanlar doyasıya eğlenerek stres attılar.

ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLER YAPILIYOR

Yapılan organizasyon hakkında bilgi veren Genel Müdürü Erol Sarıkaya, Küçükoğlu Holding kuruluşu olan Toksan Otomotiv A.Ş’nin Bursa ve Gebze’de kurulu tesislerinde otomotiv yan sanayi alanında Türk sanayisine hizmet veren önemli bir kuruluş olduğunu söyledi. Çalışanların verimliliği ve hizmet kalitesi açısından yüksek moral ve huzurlu çalışma ortamına ihtiyaç duyulduğunu belirten Sarıkaya, çalışanlarımızı dayanışma ve kaynaşma duygularını geliştiren geleneksel pikniğin yanı sıra, yıl içinde benzer nitelikte çeşitli etkinlikler yaptıklarını da sözlerine ekledi.

NASIL ARANDI: #Küçükoğlu Holding # TOKSAN Otomotiv # TOKSAN Otomotiv Genel Müdürü Erol Sarıkaya #

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.