26-02-2024 09:47

Taylan ile Elif evlilik yolunda

2020-03-02    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2020-03-02
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: CANDAR TÜMEĞ

 

Merhum Bektaş Kara ve ev hanımı Perihan Kara’nın yakışıklı oğulları, ilimizin başarılı diyetisyenlerinden Fadime Emel Kara’nın erkek kardeşi, yüksek mühendis Taylan Kara, evlilik yolunda ilk adımı attı. Kara, Erol Hoş ve Hanife Hoş’un güzeller güzeli kızları devlet memuru Elif Hoş ile nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı attı. Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde birlikte çalışan ve burada tanışan Kara ile Hoş, bir buçuk yıllık birlikteliklerini güzel bir nişan töreniyle resmiyete döktü.

 

DÜĞÜN TEMMUZDA

Sekapark’ta bulunan Seka Deniz Düğün Salonu’nda düzenlenen görkemli törenle nişan yüzüklerini takan genç çift, temmuz ayında yapılacak düğün için hazırlıklara başladı. Nişan merasimine çiftin yakın akrabaları ve arkadaşları katıldı. Çiftin yüzükleri takıldıktan sonra nişan kurdelesini, KOÜ Tıp Fakültesi Hastanesi Bİlgi İşlem Müdürü Nafiye Asıliskender ‘hayırlı olsun’ dilekleriyle kesti. Çift, akrabaları ve yakın dostları tarafından iyi dilek temennileri arasında doyasıya eğlendi, gelecekleri için güzel bir adım atmanın keyfini çıkardı.

 

NASIL ARANDI: #nişan # yüzük # ilk adım # evlilik yolu # taylan kara # emel fadime kara # elif hoş # mutluluk # sevgi # kocaeli

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.