21-06-2024 14:30

Tarif Cağ Kebap’tan görkemli açılış

2018-12-28    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-12-28
.stripslashes($urun->baslik).

HABER:TAHA AHMET ÖZEL

 

KAPILARINI AÇTI

Kentimizde 39 yıldır ikamet eden İrfan Fırat, Erzurum lezzetlerini Kocaelililerle buluşturmak üzere Tarif Cağ Kebabı açtı. Kocaelililere lezzetli cağ kebabının kapılarını açan Fırat, başka bir yerde hizmet veren İrfan Fırat Dekor Vitra Artema Mağazası’nı da Tarif Cağ Kebab’ın yanına taşıdı. Hem Tarif Cağ Kebabı’nın hem de İrfan Fırat Dekor Vitra Artema Mağazası’nın açılış programını protokol üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

YOĞUN KATILIM

Programa AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Fikri Işık, Cemil Yaman, CHP Kocaeli Milletvekili ve İzmit Belediyesi Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili ve İzmit Belediyesi aday adayı Zekeriya Özak, AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü, CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı,  KOTO Başkanı Necmi Bulut ve çok sayıda davetli katılım gösterdi.

39 YILDIR KENTE HİZMET VERİYORUM

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Tarif Cağ Kebabı ve İrfan Fırat Dekor Vitra Artema Mağazası’nın sahibi İrfan Fırat, “Uzun yıllardır bu kentin ekmeğini yemiş biri olarak bu kente faydalı olabilmek için mücadele ediyoruz. Bu kente 39 yıldır emek veriyorum. İkinci memleketim burası. Ülkemizin içinde bulunduğu zorlu ekonomik şartlarda en iyisini yapabilmek için uğraşıyoruz. İnşaat malzemeleri mağazamızı da buraya taşıdık. Sizlere, açılışımızda bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

HEPİMİZ KOCAELİLİYİZ

Fırat’ın ardından kürsüye çıkan AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, “Kocaeli’nde yaşayan herkes çok şanslı. Muhteşem bir şehrimiz var. Erzurum kayağıyla ünlü ama denizi yok. Kocaeli tabiat olarak muhteşem bir şehir. Türkiye’nin en nitelikli insanlarının yaşadığı şehir. Gönül coğrafyamızda olan insanların tamamının buluştuğu şehir. Kocaeli’de Trablusgarp’tan, Kerkük’ten insanları görürsünüz ama hepimiz artık Kocaeliliyiz” şeklinde konuştu.

ADNAN MENDERES BULVARI'NDA

Yapılan konuşmaların ardından protokol üyelerinin kurdele kesilmesiyle birlikte Tarif Cağ Kebap, resmen açılmış oldu. Tarif Cağ Kebap, Mehmet Ali Paşa Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı No:3 adresinde kebapseverleri bekliyor.

 

NASIL ARANDI: #Tarif Cağ Kebap #

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.