05-03-2024 07:40

Şimdi yenilenme zamanı: Wellborn Wellness SPA

2019-10-08    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-10-08
.stripslashes($urun->baslik).

 

Yaz bitti ama kızgın yaz güneşinin cildimiz üzerindeki etkileri hala devam ediyor. Yaz dönemi boyunca güneş ışınlarına maruz kalan, nemini ve canlılığını kaybederek matlaşan cildimizi eski ışıltısına kavuşturmanın şimdi tam zamanı. Ölü derilerden kurtulmuş, yenilenmiş, canlanmış bir cilde kavuşmanın en iyi yolu ise hijyen şartları özenle sağlanmış bir hamamda uygulanacak kese-köpük ile bilinçli eller tarafından yapılan, cildimizi nemlendirirken kan dolaşımının hızlanmasına da yardımcı olan güzel bir masaj.

 

SPA İLE TAZELENİN

Ayrıcalıklı konumu, çağdaş mimarisi ve verdiği 5 yıldızlı hizmetle Kocaeli’nin en prestijli markalarından biri olan Wellborn Luxury Hotel, bünyesindeki SPA merkezi ile günlük yaşamın yoğun temposundan sıyrılmak, hayata keyifli bir mola vermek, canlanmak ve tazelenmek isteyenlerin ilimizdeki ilk adresi. Kocaeli’nin en donanımlı SPA merkezi olan Wellborn Wellness SPA; tam 7 yıldır zihnen, ruhen ve bedenen tazelenmek, dinlenmek, stres atmak isteyen misafirlerini en iyi şekilde ağırlıyor.

 

 

PROFESYONEL TERAPİSTLER

Kapıları her daim huzura açılan Wellborn Wellness SPA’da misafirlerini mutlu edecek sınırsız seçenek var… Merkezin tek veya çift kişilik jakuzili masaj odaları; Balili profesyonel terapistler tarafından uygulanan 14 farklı masaj seçeneğiyle kendisini şımartmak ve günün stresini dakikalar içinde atmak isteyenleri bekliyor. Kapalı havuzunda suyun rahatlatan etkisi eşliğinde spor yapmak; sauna ve buhar odasında toksinlerden arınmak ve yenilenmek isteyen konuklarını ağırlayan Wellborn Wellness SPA, geleneksel Türk hamamına da farklı bir boyut getiriyor.

 

HAMAM KEYFİ

Unisex ve özel aile hamamlarında kese-köpük hizmeti veren Wellborn Wellness SPA’nın Türk hamamı, grup rezervasyonlarının da aranan adresi. Arkadaş grubu ve ailesiyle birlikte hamam keyfi yapmak isteyenler için son derece hijyenik ve sağlıklı bir ortam sunan Wellborn Wellness SPA, özellikle gelin hamamları için sıklıkla tercih ediliyor. Dileyen herkesin günlük olarak faydalanabileceği merkez, aylık ve yıllık üyeliklerde de cazip fiyatlara sahip paketler hazırlamış.

 

 

AYLIK VE YILLIK PAKETLER

Merkezin misafirleri, Wellborn Wellness SPA’nın 1, 3, 6 ve 12 aylık üyelik paketlerinden birini seçtiğinde; üyeliği süresince istediği zaman aralığında havuz, sauna, buhar odası, hamam gibi tüm ıslak alanları sınırsızca kullanabiliyor. Merkez bünyesindeki ‘Arınma Paketi’ ise bir kişi için bir saatlik ‘Relax’ ya da ‘Bali masajı’ ile 30 dakikalık kese köpüğü kapsıyor. Wellborn Wellness SPA misafirleri, bu paketi satın aldığında tüm ıslak alanlardan ekstra ücret ödemeden sınırsızca faydalanabiliyor.

 

 

GELİN HAMAMI

‘Özel Masaj Paketi’, 12 adet birer saatlik masajı kapsarken, çiftlere özel bir paket olan ‘Sweet Heart Masaj Paketi’, 2 kişilik masaj odasında, çiftlerin birlikte alacağı birer saatlik masaj ve yarım saatlik kese köpüğü içeriyor. Bu paketleri tercih eden misafirler, yine ıslak alanlardan ücretsiz yararlanıyor. Wellborn Wellness SPA, Türk hamamını kullanmak isteyen misafirleri için de çeşitli seçenekler oluşturmuş. Örneğin, 15 kişiyi kapsayan ‘Gelin Hamamı Paketi’nde, misafirler ıslak alanları ekstra bir ücret ödemeden kullanabiliyor; geline kese-köpük hediye edilirken, soft içecekler ve meyve ikramıyla oldukça keyifli bir ortam sağlanıyor.

 

 

VIP HAMAM KİRALAMA

Dileyenler, Wellborn Wellness SPA’da ‘VIP hamam kiralama’ hizmetinden de faydalanabiliyor. Merkez bünyesindeki iki adet VIP hamam, maksimum 4 kişilik ailelere veya kişiye özel olarak kiralanabiliyor. Saatlik olarak kiralanan VIP hamamlarda misafirlerin kullanımına özel, meyve peelingleri de bulunuyor. Siz de bu ayrıcalıklı hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak isterseniz,  444 0 670’i arayabilir ya da www.wellbornhotel.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.    

NASIL ARANDI: # Wellborn Wellness SPA # yenilemeye # bakım # hamam # kadın # güzellik # sağlık # keyif # cilt # kocaeli # kocaeli life

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.