26-06-2024 01:58

Şık olmak isteyenlerin adresi: SERPİL BUTİK

2018-04-12    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-04-12
.stripslashes($urun->baslik).

İşte bahar geldi; nişan, düğün, kına, sünnet, mezuniyet törenlerinin tarihleri netleşmeye başladı. Şimdi sıra katılacağımız cemiyete uygun, şık bir elbise seçmekte.
Kentimizde 2 şubesiyle hizmet veren Serpil Butik geniş ürün yelpazesi ve birbirinden şık abiye modelleriyle 2017 ilkbahar-yaz sezonuna hazır.
İlimizin tanınmış esnaflarından Ahmet Sağlık’ın 4 yıl önce hizmete açtığı Serpil Butik Ömür Özer, Odrella, Alfabeta, Dori Dorca gibi abiye giyim sektörünün öncü firmalarının koleksiyonlarını ilimize getiriyor. Bu yıl da fark yaratan modelleriyle düğün sezonuna hızlı bir giriş yapan Serpil Butik, abiye konusunda seçici davranan, katıldığı ortamlarda şıklığıyla anılmak isteyen İzmitli kadınların ilk adresi. Nişan, düğün, kına, sünnet, mezuniyet gibi tüm özel günlerde kullanılabilecek, her zevke ve her yaşa uygun abiye modelleriyle çok geniş bir kesime hitap eden Serpil Butik’te, gece elbisesi konusunda en yeni modelleri bulmak mümkün.

 

 

Mağazada, 36 ila 42 beden arasındaki onlarca abiye modeli arasından seçim yapmak oldukça zor olsa da sezonun favori renklerinden füme, küf yeşili ve bebe mavisi tonlarında olan elbiseler oldukça popüler.
Hazır abiye modellerinin yanı sıra kendisine ait atölyesinde kişiye özel tasarımlar da yapan Serpil Butik, büyük beden abiye konusunda da oldukça iddialı.
Eğer siz de kendinize uygun gece elbisesi seçmek noktasında sıkıntı yaşıyorsanız, Serpil Butik’in birbirinden şık modellerinden biri mutlaka sizin için…

İLETİŞİM
Adres: Ömerağa Mahallesi, İnönü Caddesi No: 138 İzmit/Kocaeli
Tel: 0535 931 04 23

 

NASIL ARANDI: #Serpil Butik

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.