26-06-2024 01:04

Samsung SES ile tanışın!

2020-02-04    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2020-02-04
.stripslashes($urun->baslik).

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden Samsung, Kocaeli’deki ilk SES mağazasını İzmit’te açtı. İlimizde uzun yıllardır ticaret yapan, 3 ayrı Turkcell bayisi bulunan Hüsamettin Kaya tarafından açılan Samsung bayii, İzmit’in ilk ‘SES’ mağazası olma özelliğini taşıyor. Şehir merkezinde, Ömerağa Mahallesi Alemdar Caddesi üzerinde faaliyet gösteren Samsung SES mağazasının açılışına çok sayıda davetli ve şirketin üst düzey yöneticileri de katıldı.

 

BEYAZ EŞYA YOK

KYA Teknoloji İletişim’in sahibi Hüsamettin Kaya, SES mağazasının konseptini şöyle açıkladı: “Diğer Samsung bayilerinden farkımız burada beyaz eşya satışı olmaması. SES mağazalarında sadece son model akıllı telefonlar, tabletler, mobil cihaz aksesuarları ve giyilebilir teknoloji satışı yapılıyor. 2012 yılından bu yana cep telefonu işiyle uğraştığımız için beyaz eşya grubuna girmek istemedik, ‘bildiğimiz işi yapalım’ dedik ve bu yüzden SES mağazası açmaya karar verdik.”

 

 

HER BÜTÇEYE UYGUN

Samsung markasının, Türkiye’de cep telefonu pazar payının %56’sını elinde bulundurduğunu söyleyen Hüsamettin Kaya, “Dünya genelinde olduğu gibi Türkiye’de de akıllı telefon satışında Samsung lider konumda. Her kesime hitap eden, her bütçeye uygun akıllı telefonları mağazamızda bulabilirsiniz. Bizde 900 TL’ye de telefon var 11 bin TL’ye de. Üstün teknoloji ve mükemmel tasarımlara sahip geniş ürün yelpazesiyle İzmitlilerin hizmetindeyiz” dedi.

 

GİYİLEBİLİR TEKNOLOJİ

Hüsamettin Kaya, mağazada satışa sunulan giyilebilir teknoloji konusunda ise şu bilgileri verdi: “Akıllı saat, bileklik ve kulaklık gibi yapay zeka teknolojisine sahip ürünleri de mağazamızda bulabilirsiniz. Cihaz ile ağ arasında veri aktarımı yapabilen giyilebilir teknoloji sayesinde telefonunuz yanınızda olmasa da kol saatinizle konuşma yapabilir, mesajlarınızı okuyabilirsiniz. Hatta sunum bile yapabilirsiniz. Mağazamızda, kablosuz şarj satışını da yapıyoruz.”

 

 

TEKNİK SERVİS HİZMETİ

SES mağazasında Samsung kullanıcılarına teknik servis hizmeti de veriliyor. Samsung’un İzmit’te teknik servisinin bulunmadığını hatırlatan Hüsamettin Kaya, “Bizim teknik ekibimiz yok ancak aracı oluyoruz. Teknik servise ihtiyacı olan ürünleri alıyor, merkeze gönderiyoruz. Teknik servis birimi bir telefonu 3 gün içerisinde teslim ediyor. Teknik servis için ürünlerin bu mağazadan alınması şart değil yeter ki Samsung markalı olsun. Kocaelililer bizden bu konuda hizmet alabilir” diye konuştu.

Samsung SES mağazasında açılışa özel bir de kampanya var. Samsung Genel Müdürlüğü ile yaptıkları anlaşma kapsamında açılışa özel olarak fiyatları çok aşağıya çektiklerini söyleyen Hüsamettin Kaya, “Akıllı telefondan tablete kadar tüm ürünlerimizde açılışa özel indirimlerimiz var. Mart ayının sonuna kadar indirimli satışlarımız devam edecek. Yeni modellerimiz gelecek, onları da indirimli olarak satacağız. Sevgililer Günü’ne özel bir kampanyamız da olacak, bazı modellerde ekstra indirim yapacağız. Kocaelililer, Samsung ürünlerini en iyi fiyata buradan alabilir” dedi.

Samsung SES mağazasında yine açılışa özel bir de hediye kampanyası düzenlendi. Samsung Genel Merkezi, mağazanın hemen girişine bir kutu içinde Samsung Galaxy A70 model cep telefonu yerleştirdi. Kutuya 4 haneli bir de şifre konuldu. Şifreyi bilen çekilişsiz kurasız telefonu kazanma hakkı elde etti. Hediye kampanyasının gördüğü ilgiden memnun kaldıklarını söyleyen KYA Teknoloji İletişim’in sahibi Hüsamettin Kaya, zaman zaman bu tarz kampanyalar düzenleyerek Samsung kullanıcılarını mutlu edeceklerini sözlerine ekledi.

 

İLETİŞİM

Adres: Ömerağa Mah., Alemdar Cad., No:41/A İzmit/Kocaeli

kyasamsungizmit@yaani.com

Instagram: samsungizmit

NASIL ARANDI: #Samsung # SES mağazası # Hüsamettin Kaya # bayii # kampanya # telefon # izmit # teknik hizmet # akıllı telefon # kocaeli

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.