01-10-2023 04:36

Pink Secret Butik’ten çok konuşulacak açılış

2019-09-07    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-09-07
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: EYLEM SELVİ ARI

 

Kadın giyiminde iddialı olan Pink Secret Butik, görkemli bir açılış gerçekleştirdi. Karabaş Mahallesi Köseoğlu Sokak’ta yaklaşık 1 ay önce hizmet vermeye başlayan Pink Secret Butik, farklılık arayan ve kendisini özel hissetmek isteyen kadınların moda adresi oldu.

Tekstil sektöründe başarılı işler yapan Ceren Şahin’in sahibi olduğu Pink Secret Butik, sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci’nin katıldığı açılışla adını duyurdu.

Butik sahibi Ceren Şahin ve mağaza müdürü Aleyna Uzun’un özenle hazırlandığı açılışa katılım oldukça yoğundu.

 

 

SELİN CİĞERCİ’YE YOĞUN İLGİ

Kokteyl eşliğinde başlayan açılışa bando takımının gösterisi renk kattı. Davetlileri çok bekletmeden açılışa gelen sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Selin Ciğerci, davetlilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Kurdele kesimi öncesi bir konuşma yapan ve Kocaelili kadınların tarzına tarz katmaya geldiklerini söyleyen Ceren Şahin, “Kendini özel hissetmek isteyen tüm kadınları butiğe bekliyorum” dedi.

 

ÜRÜNLERİ ÇOK BEĞENDİ

Ardından söz alan Selin Ciğerci, butiğin ürünlerinin çok kaliteli olduğunu söyledi, ürünleri özenle inceledi. Sevenleriyle günün anısına fotoğraf da çektiren Selin Ciğerci, Kocaelili kadınlara sevgilerini iletti, “Butik açılışlarına çok sık gitmem. Kaliteli butiklerin açılışına katılmayı tercih ediyorum. Pink Secret Butik de kalitesiyle farkını gösteriyor. Ceren Hanım’ı tebrik ediyorum” dedi.

 

 

 

NASIL ARANDI: #pink secret butik # selin ciğerci # ceren şahin # aleyna uzun # butik # kadın # giyim # kıyafet # şık # tarz

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.