Partiyi ‘Minyonlar’ bastı!

2016-06-09    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2016-06-09
.stripslashes($urun->baslik).

 

Unimobiks Yazılım firmasının sahibi Özgür Rüzgar ile Denge Tesisat firmasının finans müdürü olan Selin Doğan Rüzgar’ın yakışıklı oğlu Deniz, geçtiğimiz günlerde düzenlenen neşeli bir partiyle 4’üncü yaşına merhaba dedi.

Selin Hanım’ın, oğlunun arzusu üzerine ünlü çizgi film karakteri ‘Minyonlar’ konseptiyle düzenlediği partiye, Özgür ailesinin yakınları ve Deniz’in arkadaşları katıldı.

 

minionkardes

Deniz’in doğumgününe, tıp doktoru olan teyzesi Kamer Yurdakul ve minik kızı Ece de katıldı.

 

Biricik oğlunun gönlüne göre bir parti organize edebilmek için hazırlıklarına günler öncesinden başlayan Selin Doğan Rüzgar, tüm evi İstanbul’dan temin ettiği Minyonlar karakterleri ve sarı-lacivert renkte balonlarla süsledi.

Annesinin kendisi için planladığı doğum gününde gönlünce eğlenen Deniz’i, Tuncay Emir Sanat Okulu’ndaki minik arkadaşları da yalnız bırakmadı.

 

minionikili

Deniz, annesi Selin Hanım’ın kendisi için düzenlediği Minyonlar konseptli partide gönlünce eğlendi.

 

4 yaş grubu çocukların çılgınlığına yakışır bir enerjiyle gün boyu devam eden partide, Minyonlar şeklindeki pastasını hevesle kesen Deniz, daha sonra hediyelerini açtı.

Arkadaşlarının kendisi için seçtiği, ‘Örümcek Adam’ konseptli takımı görünce sevinçten havalara uçan sevimli Deniz, tüm konuklara armağanları için tek tek teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

 

minionpasta minionmum

4 yaşına giren Deniz’in mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

NASIL ARANDI: #Denge Tesisat #deniz rüzgar #doğum günü #eğlence #kutlama #minions #minyonlar #örümcek adam #Özgür Rüzgar #parti #Selin Rüzgar #Tuncay Emir Sanat Okulu #Unimobiks Yazılım

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.