20-04-2024 11:11

Onlar erdi muradına...

2016-10-10    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2016-10-10
.stripslashes($urun->baslik).
    • Bilal AKPINAR


İlimizde geniş bir kesin tarafından tanınan Kocaeli Berberler Odası Başkanı Mustafa Bozkurt ve eşi Zeynep Hanım’ın güzeller güzeli kızları Mine, hayatını, Recep Önder ve eşi Arzu Hanım’ın yakışıklı oğulları Erdem ile birleştirdi.

Kocaeli Devlet Hastanesi’nde sayman olarak görev yapan Mine Bozkurt ile özel sektörde çalışan Erdem, 5 yıldır süren mutlu bir beraberliğin ardından muradına erdi.

Üniversiteye hazırlandıkları dönemde tanışan ve arkadaşlıklarını mutlu sonla noktalayan çiftin düğünü, fuar içindeki Yıldız Düğün Salonu’nda gerçekleşti.

Başından sonuna dek neşe içinde geçen düğünde, Bozkurt ve Önder ailelerinin yakınlarından oluşan geniş bir davetli topluluğu genç çiftin mutluluğuna ortak oldu.

Mine ve Erdem’in düğünü, ilimizin tanınmış isimlerini de bir araya getirdi.

 

AKP Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, Türkiye Berberler kuaförler Federasyon Başkanı Bayram Karakaş, Yalova Berberler ve Kuaförler Odası başkanı Şenol Ulutürk Gölcük Berberler ve Gölcük Kuaförler Odası Başkanı Mevlüt Gül ve İş adamı Macit Haldız geceye katılanlar arasındaydı.

Mutlu çiftin nikahını Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu kıyarken, şahitliğini İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, İlimizin önde gelen iş adamlarından Macit Haldız, gelinin kız kardeşi Bilge Bozkurt, damadın kardeşi Eren Öner, Ayşe Çırak ve Zeliha Çelik yaptı.

Mine ve Erdem, düğünün ardından balayı tatili için Antalya’ya hareket etti.

NASIL ARANDI: #Erdem Önder # Kocaeli Berberler Odası # Mustafa Bozkurt

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.