Ömer Polat kızını evlendirdi!

2016-09-11    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2016-09-11
.stripslashes($urun->baslik).

İlimizde çok geniş bir kesim tarafından tanınan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Ömer Polat, 4 çocuğunun en küçüğü olan kızı Merve’yi evlendirdi.


Ömer Polat ve eşi Necla Hanım’ın rehber öğretmen olan güzel kızları Merve, hayatını inşaat sektöründe faaliyet gösteren Kemal Kalkan ve eşi Fatma Hanım’ın muhasebe uzmanı oğulları Kerem ile birleştirdi.

Yunus Emre Kültür Merkezi'nde, 20 kişinin şahitliğiyle gerçekleşen nikah törenine çok sayıda protokol üyesinin yanı sıra, rekor düzeyde davetli katıldı.

 

p 

 

PROTOKOL TAM KADRO

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu tarafından kıyılan nikahta gelin ve damadın şahitliğini Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Ak Parti milletvekilleri Radiye Sezer Katırcıoğlu, İlyas Şeker, Zeki Aygün, Cemil Yaman ve Sami Çakır, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Tahir Büyükakın, Ak Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, İl Müftüsü Yusuf Doğan, Bilim Sanayi ve Teknoloji eski Bakanı Nihat Ergün, Çevre, Orman eski Bakanı Osman Pepe, Lastik İş Sendikası Genel Başkanı Abdullah Karacan, Körfez Ticaret Odası Başkanı Mustafa Efe ile Haldız Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Macit Haldız yaptı.

 

CÜZDANI ERGÜN VERDİ

kara

Törende Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Küçük, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Bekir Çakır, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz ve CHP’li Alparslan Seymen de hazır bulundu.

İlahilerin okunmasının ardından, genç çift davetlilerin alkışları arasında iyi ve kötü günde birlikte olmaya ‘evet’ derken, iki ailenin üyeleri duygusal dakikalar yaşadı.

Başkan Karaosmanoğlu’nun yaptığı kısa konuşmadan sonra evlilik cüzdanını Bilim ve Teknoloji eski Bakanı Nihat Ergün’ün elinden alan çifte, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan tarafından Türk Bayrağı ve İzmit’in sembollerinden Saat Kulesi’nin bir maketi armağan edildi.

Nikahın kıyılmasının ve İl Müftüsü Yusuf Doğan’ın genç çift için yaptırdığı duanın ardından davetlilere tavuk, pilav ve tatlı ikram edildi.

Merve ve Kerem’in bundan sonraki hayatlarını Gölcük’te sürdüreceği öğrenildi.

 

NASIL ARANDI: #Kerem Kalkan #Merve Polat #Ömer Polat

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.