21-05-2024 06:20

Okuma Sanatı, yeni projelerle iş başında

2020-01-31    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2020-01-31
.stripslashes($urun->baslik).

Okuma Sanatı Kulübü birbirinden etkili söyleşiler yapmaya devam ediyor. Bu kez gerçekleşen söyleşiye Profesyonel Koç ve Eğitimci Selma Kahraman konuşmacı olarak yerini aldı. Selma Kahraman söyleşinin yanında, kulüp üyeleri için hazırladığı birkaç uygulamayla interaktif yaptı. Eşsiz bilgiler edinen kulüp üyeleri, yaşamlarında insanlara vermek istedikleri mesajların ne kadar kısa ve öz olursa o kadar etkili olacağını öğrendi. Okuma Sanatı kulübü kendilerine destek veren herkese olduğu gibi Selma Kahraman’a da Tema Vakfı aracılığı ile fidan bağışı yapılarak teşekkür edildi.

 

 

BAVULUMDA KİTAP VAR

Okuma Sanatı Kulübü’nün başlattığı ‘Bavulumda Kitap Var’ projesi ile Türkiye’nin çeşitli illerini gezip kitap etkinliği düzenlemeye de devam ediyor.  Üyeler gittikleri illerde,  bölgedeki destekçilerin katkıları ile ihtiyacı olan devlet okullarına kitap katkısı yapıyor. Projeyi ilk olarak kulüp üyelerinden Ayşegül Babacan Kayseri de gerçekleştirirken, Kayseri Talas Derviş Güneş Ortaokulu’na kitap desteği sağlanmıştı.

NASIL ARANDI: #okuma sanatı # söyleşi # proje # katılımcı # Profesyonel Koç # Eğitimci # Selma Kahraman # etkili # kitap # okuma # bilgi # eğitim

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.