20-04-2024 09:34

Ofluoğlu ailesine İsviçre'den gelin geldi!

2016-10-14    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2016-10-14
.stripslashes($urun->baslik).
    • Didem KÖSEOĞLU

 

Özikizler Otomotiv'in sahibi Zeki Ofluoğlu ve eşi Hatice Ofluoğlu’nun oğulları Hüseyin ile Ali ve Fadime Altın çiftinin güzel kızları Rabia, Wellborn Luxury Hotel’de gerçekleşen ihtişamlı bir düğünle dünya evine girdi.

Arap Dili Eğitmeni olan güzel gelin Rabia Altın ile Özikizler Otomotiv Yönetim Kurulu üyesi olan yakışıklı damat Hüseyin Ofluoğlu, 2 yıldır süren güzel birlikteliklerini evlilikle taçlandırırken, iki ailenin de mutluluğu gözlerden kaçmadı.

Yaşamını İsviçre’de sürdürürken, aşkı uğruna 4 ay önce Türkiye’ye kesin dönüş yapan Rabia Hanım, İstanbul Fatih'te özel bir modaevinde tasarlanan gelinliğinin içerisinde oldukça zarifti.


PROTOKOL HAZIR BULUNDU

Şebnem Öztürk Organizasyon tarafından ‘altın’ konseptiyle gerçekleştirilen ve yaklaşık bin kişilik bir davetli topluluğunun katıldığı düğünde, kent protokolü de hazır bulundu.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, AKP Kartepe İlçe Başkanı Hasan Kandaz, CHP Kartepe İlçe Başkanı Cumhur Karakadılar, CHP Kartepe İlçe Gençlik Kolları Başkanı Cihan Çakır, CHP Kartepe Belediye Meclis Üyesi Temel Ofluoğlu ve CHP Kartepe İlçe Yöneticisi İsmail Akbal, geceye katılan isimler arasındaydı.

Her ayrıntısıyla uzun süre hafızalardan silinmeyecek olan görkemli düğünde, çiftin nikahını Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu kıydı.

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, aile büyüklerinden Enver Ofluoğlu, çiftin tanışmasına vesile olan Fuat Turizm'in sahibi Murat Tandoğan ile eşi Tuğba Tandoğan ve Murat Toy ise bir ömür boyu mutluluğa evet diyen Rabia ve Hüseyin’in nikahına şahitlik etti.


SAYI AZALINCA BÖYLE OLUYOR

Nikah kıyıldıktan sonra genç çifte mutluluklar dileyen Başkan Karaosmanoğlu, "Bir yuva daha yaptık...  Allah yuvanızda mutlu, huzurlu geçinmeyi nasip etsin.

Hayırlı evlatlar yetiştirin ve çocuk yapmaktan da korkmayın.

Benim annem 9 çocuk dünyaya getirdi. Hiçbir şey olmasa da biri büyükşehir belediye başkanı oldu" dedi.

Nikah cüzdanını takdim ederken bir konuşma yapan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez ise "Biz de 7 kardeşiz. İlçe belediye başkanı çıkardık, sayı azalınca böyle oluyor" esprisiyle, düğüne katılanları gülümsetti.

NASIL ARANDI: #Hüseyin Ofluoğlu # Özikizler Otomotiv # Rabia Altın # Zeki Ofluoğlu

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.