Nişantaşı’ndan sonra, İzmit’te... ‘Chance by Emel Yıldırım’ açıldı!

2016-10-10    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2016-10-10
.stripslashes($urun->baslik).
    • Didem KÖSEOĞLU


Türkiye eski güzellerinden, başarılı moda tasarımcısı Emel Yıldırım’a ait olan Change by Emel Yıldırım markası, artık Kocaeli’de.

18 yıldır mağaza sektöründe çeşitli pozisyonlarda görev yapan Dilek Yılmaz ve satış danışmanlığı konusunda uzmanlaşmış olan Behlül Kurucuoğlu, sektördeki tecrübelerini Chance by Emel Yıldırım markasında birleştirdi.

 

 

 

İstanbul Nişantaşı'ndaki ilk mağazasının ardından Dilek Yılmaz ve Behlül Kurucuoğlu ortaklığında Dolphin AVM'de hizmet vermeye başlayan Chance by Emel Yıldırım’ın açılış töreni, ilimizin pek çok şık kadınını bir araya getirdi.

Sonbahar sezonuyla birlikte hizmete giren mağazanın açılışına Emel Yıldırım ve sahibi olduğu Nişantaşı Chance by Emel Yıldırım mağazasının müdürü Berke Türkmen de katıldı.

 

ÇİÇEKLER, KELEBEKLER...

Türkiye güzelliği unvanından sonra modacı unvanını da hakkıyla taşıyan Emel Yıldırım, açılışta bir konuşma yaparak şunları söyledi:

"Şube açma ya da isim hakkını verme fikrimiz her zaman vardı fakat, bu zamana kadar kendimizi hazır hissetmedik.

Bir de bu konuda titiz davranmak istedik... İlk şubeyi Kocaeli'de açmamızın sebebine gelince... Dilek ve Behlül'de profesyonellik gördük. Biz, 1 yıl çalıştırıp kapatılan şubeler istemiyoruz."

Chance by Emel Yıldırım’ın çiçek ve Kelebek baskılarını ağırlıklı olduğu sonbahar koleksiyonunda, her zevke ve bütçeye uygun özel ürünleri bulmak mümkün.

34 ila 42 beden arasında üretilen birbirinden şık tasarımlarda balık etli kadınlarda unutulmamış.

Önümüzdeki günlerde kış sezonu ürünlerine geçiş yapacak olan mağazaya her hafta yeni ürünler gelmeye devam edecek.

NASIL ARANDI: #emel yıldırım

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.