27-05-2024 21:45

My Life Kartepe’de kaçırılmayacak fırsat

2018-09-13    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-09-13
.stripslashes($urun->baslik).

İlimizde 5 yılda 6 konut projesine imza atan, projelerini vaat edilen tarihten önce tamamlayarak sahiplerine teslim eden Kain İnşaat, My Life Kartepe projesini de hızla tamamlıyor. Yüzde 30 biten projede örnek daireler de hazırlandı. Kain İnşaat’ın ortakları Cem Karaduman ve Mehmet İncir, örnek dairelerin tanıtımı için basın mensuplarıyla bir araya geldi. Tanıtım programında; Kain İnşaat’ın ortakları Cem Karaduman ve Mehmet İncir’in yanı sıra satın alma sorumlusu Adil Ercan, proje müdürü Aşkın Özön mimar Emre Gökdua, satış sorumlusu İnci İncir, muhasebe sorumlusu Yeşim Karaduman ile Meryem Kılıçve inşaat mühendisi Hasan Ayaoku da hazır bulundu.

 

ARALIK 2019’DA TESLİM 

Projeyle ilgili bilgi veren Cem Karaduman, “5 ay içerisinde 1+1, 2+1 ve 3+1 örnek dairelerimizi tamamladık. Şu an ev almak isteyen müşterilerimiz alacağı evin son halini bu örnek dairelerimizde görebilecekler. İnşaatın yüzde 30’luk kısmı da bitti. Son 5 sene içerisinde 6 projeyi zamanında teslim etmenin gururunu yaşıyoruz. My Life Kartepe’yi de 2019 Aralık ayında tamamlamayı hedefliyoruz” dedi.

 

 

0.98 FAİZ ORANI AVANTAJIYLA 

Kocaeli’nin en güvenilir inşaat firmalarından Kain İnşaat, ekonomik krizden etkilenen inşaat sektörünü canlandırmak için şimdiye kadar görülmemiş bir kampanya başlattı. Bankaların uyguladığı konut kredisi faiz oranları her geçen gün yükselirken, Kain İnşaat kaçırılmayacak bir fırsatla müşterilerinin karşısına çıktı. Kartepe’nin popüler yerleşim alanı Köseköy’de inşa edilen My Life Kartepe’den ev sahibi olmak isteyenler için aylık faiz oranı 0.98’e çekildi. Kain İnşaat bununla da yetinmedi, kampanyaya ‘uygun ödeme koşulları’ seçeneğini de ekledi.

 

KAİN İNŞAAT GÜVENCESİYLE...

Umuttepe yolu üzerinde 4 etap halinde inşa edilen My Hill sitelerinin yanı sıra Yuvacık bölgesine değer katan May City, Manar Yuvacık ve Manar Terrace’nin mimarı olan Kain İnşaat, Kartepe’nin popüler yerleşim alanı Köseköy’de inşaatına başladığı My Life Kartepe projesini kısa bir süre önce satışa çıkarmıştı. Şimdiye kadar yaptığı modern, kaliteli ve konforlu konutlarla sektördeki yerini iyice sağlamlaştıran firmanın merakla beklenen yeni projesi My Life Kartepe, satışa çıktığı ilk gün itibariyle büyük ilgi görmüştü.

 

YENİ BİR KAMPANYA

Cem Karaduman ve Mehmet İncir ortaklığında kurulan Kain İnşaat yeni bir kampanya başlatarak My Life Kartepe’den konut almak isteyenlere kaçırılmayacak bir fırsat sunma kararı aldı. Ev sahibi olma hayaliyle yanıp tutaşan ancak peşin parası olmayan, kredi çekerek konut sahibi olmayı planlayanlar için aylık faiz oranını 0.98’e çekti. Bankaların faiz oranlarını sürekli yükselttiği günümüzde Kain İnşaat’ın bu atılımının büyük ilgi görmesi bekleniyor. İki ortak aynı zamanda My Life Kartepe’de oturmak isteyenlere uygun ödeme seçenekleri sunmaya da devam ediyor.

  

1+1’DEN 4+1’E KADAR

Kartepe’de, Villam 1 Sitesi ile Marmara Eğitim Kurumları’nın hemen karşısındaki 15 dönümlük alan üzerine inşa edilen My Life Kartepe, 4.5 katlı 4 bloktan oluşacak. Sitede hem bahçe katı, arakat ve çatı dubleks seçenekleri mevcut. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde projelendirilen 176 dairenin bulunduğu site, sosyal donatıları açısından da oldukça zengin. My Life Kartepe’de; yüzme havuzundan fitness’a, restoran & cafe’den açık ve kapalı çocuk oyun alanlarına, koşu yollarından otoparka kadar hayatınıza konfor katacak her türlü ayrıntı mevcut. 

 

6 DÖNÜMÜ YEŞİL ALAN

My Life Kartepe’nin en büyük özelliği ise yeşil alanı. Sitenin tam ortasındaki 6 dönümlük alan yeşil alan olarak ayrılmış durumda. İnşaat alanının neredeyse yarısını yeşil alan olarak projelendiren Kain İnşaat, yapacağı peyzaj çalışmalarıyla Kartepe’nin dokusuna uygun bir yaşam alanı yaratmayı hedefliyor. Projenin  bir diğer özelliği de şehre çok yakın olması. Yahya Kaptan Mahallesi’ne 4, şehir merkezine 7 kilometre mesafede bulunan My Life Kartepe, otogar ve otoban bağlantı yoluna da çok yakın.

 

ŞEHRİN YANIBAŞINDA

My Life Kartepe’de dairelerin büyüklüğü 87 metrekare ile 216 metrekare arasında değişiyor. Şehrin yanı başında, eğitim kurumlarına çok yakın bir mesafede bulunan My Life Kartepe’nin bir özelliği de burada yaşayacak olanların Kartepe’nin nimetlerinden fazlasıyla faydalanacak olması. Sapanca Gölü’ne, Kartepe Kayak Merkezi’ne ve Maşukiye gibi doğa harikası yerleşim alanlarına çok yakın mesafede bulunan sitede oturacaklar bu açıdan da çok şanslı olacak.

 

HER ZEVKE UYGUN

Kain İnşaat güvencesinde inşa edilecek dairelerde her zaman olduğu gibi en kaliteli malzemeler kullanılacak. My Life Kartepe’nin bir özelliği de projede her zevke uygun dairelerin bulunması. Sitede hem kapalı hem açık mutfaklı daireler de var, geniş verandaya sahip daireler de. Merkezi ısıtma sisteminin bulunacağı sitede güvenlik de mevcut. Kain İnşaat diğer projelerinde olduğu gibi My Life Kartepe’de de daireleri banyo ve mutfak dolapları ile portmanto içinde teslim edecek. My Life Kartepe ile ilgili bilgi almak istiyorsanız;

 

İLETİŞİM

Kabaoğlu Köyü Dostluk Sokak No: 16, İzmit, Kocaeli

+90 (262) 323 1316

+90 (534) 892 1014

info@kaininsaat.com.tr 

NASIL ARANDI: #Kain İnşaat # My Life Kartepe # cem karaduman # mehmet incir # konut # ev # lüks konut # faiz indirimi # fırsat # kampanya

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.