05-03-2024 08:00

Mimozalar arasında masal gibi bir düğün...

2016-09-12    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2016-09-12
.stripslashes($urun->baslik).

    • Didem KÖSEOĞLU 

Sevtap ve İsmail Filiz çiftinin finans sektöründe görev yapan zarif kızları Müşerref ile Semra ve Mustafa Tavacı çiftinin aynı sektörde görev yapan yakışıklı oğulları Mesut, mimoza çiçekleri içerisinde gerçekleşen rüya gibi bir düğünle evlendi.

Karamürsel’deki yazlıklarında başlayan arkadaşlıklarını, 8 yıllık bir birlikteliğin ardından Club Bithynia’da düzenlenen muhteşem  düğünle taçlandıran genç çift, gecede oldukça heyecanlıydı.

Yıllardır bu mutlu günün hayalini kuran Müşerref ve Mesut, kusursuz bir düğün organize etmek için her türlü ayrıntıyı düşünmüştü.

 

PERİ MASALI GİBİ...

Düğünden önce güzel gelinin kız arkadaşları için güllü ve kurdeleli nedime bileklikleri hazırlanırken, Mesut Bey’in erkek arkadaşlarının yakalarına beyaz çiçekler iliştirildi.

Müşerref ve Mesut’un hayalleri Arke Organizasyon’un dokunuşları ile gerçeğe dönüşünce, Club Bithynia’da peri masallarını aratmayan bir düğün gerçekleşti.

Kendi tasarımı olan gelinliğinin içerisinde göz kamaştıran Müşerref Hanım, saçında kullanacağı tokaları dahi kendi elleriyle yapmıştı.

Bütün gece coşkuyla süren düğünde, heyecan genç çiftin sahneye çıkmasıyla doruğa ulaştı.

 

DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI

Mesut Bey, nedimeler eşliğinde dans ederek sahneye çıkıp, gelin hanımı beklerken;

Müşerref Hanım babasının kolunda ve küçük nedimesi eşliğinde alana geldi.

Babasından teslim aldığı gelini alnından öperek bir ömür boyu mutluluğa ‘evet’ diyen Mesut Tavacı, bu jestiyle hem eşine hem de davetlilere duygulu anlar yaşattı.

Gece boyunca eğlencenin dozunun hiç düşmediği düğünden sonra, genç çiftin balayı için Bodrum’u tercih edeceği öğrenildi.

NASIL ARANDI: #Mesut Tavacı #Müşerref Filiz

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.