Milli tenisçi parti verdi

2016-11-02    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2016-11-02
.stripslashes($urun->baslik).

41 kez tüm yaş gruplarında tekler ve çiftler Türkiye şampiyonu olan, ülkemizi 104 kez milli takımda temsil eden, aynı zamanda ‘WTA düzeyinde final oynayan ilk tenisçi’ ünvanını elinde bulunduran İpek Şenoğlu Turna ile çok sayıda sanatçının menajerliğini yapan Çatı Medya’nın sahibi Selçuk Turna’nın biricik kızları Miray Su, 1 yaşına girdi. Turna çifti, kızları için Suadiye’deki villalarının bahçesinde çok renkli bir doğum günü partisi düzenledi.

 

BERKSAN DA GELDİ

Miray Su’nun doğum günü partisine İpek Şenoğlu Turna’nın tenisçi arkadaşları ve ünlü popçu Berksan’ın yanı sıra İstanbul’dan çok sayıda davetli de katıldı. Doğum günü partisinin kusursuz geçmesi için her türlü ayrıntıyı düşünen çift, davetlileri coşkulu bir müzikle karşıladı. Misafirlerini öncelikle kokteylde ağırlayan Turna çiftinin sürprizi ise kuzu çevirme oldu. Bahçede yakılan ateşte kuzu çevirme yapan çift, ikramda da kusur etmedi.

 

ÇOK EĞLENDİLER
Bir partiden ziyade aile buluşmasının sıcaklığını yansıtan doğum gününde İpek Şenoğlu Turna ve Selçuk Turna çifti dostlarıyla yakından ilgilendi. Partinin göz bebeği ise 1 yaşına basan Miray Su’ydu. Davetlilerin sevgi çemberine aldığı Miray Su, kendisi için özel olarak hazırlanan doğum günü pastasını annesi ve babasıyla birlikte, alkışlar eşliğinde kesti. Doğum günü partisinde pasta kesilse de eğlence hız kesmedi, geç saatlere kadar devam etti.

 

 

Milli tenisçi İpek Şenoğlu’nu bu mutlu gününde kendisi gibi tenisçi olan arkadaşları da yalnız bırakmadı.

NASIL ARANDI: #İpek Şenoğlu Turna # Kokteyle # Miray Su # parti # Selçuk Turna # WTA

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.