Meryem Ustaoğlu kızını evlendirdi

2018-07-10    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-07-10
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: TAHA AHMET ÖZEL

Kentimizin tanınmış esnaflarından Sırça Köşk’ün sahibi Meryem Ustaoğlu’nun Sırça Köşk'te muhasebeci olan güzel kızı  Nergis Ustaoğlu ile Seka emeklisi İsmail Sabancı ve Remziye Sabancı’nın Pirelli Fabrikası'nda çalışan yakışıklı oğulları Uğur Sabancı hayatını birleştirdi. Başiskele’de bulunan Sırça Köşk’te gerçekleşen düğünde genç çifti ailesi ve arkadaşları yalnız bırakmadı.

NİKAHI KARAOSMANOĞLU KIYDI

Genç çiftin nikahını Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu kıyarken, Maide Ayar, Sezgin Ergün, Hilmi Yılmaz, İbrahim Obak da şahitlik yaptı. Karaosmanoğlu evlilik cüzdanını “ Allah birlikteliğinizi hastalıkta ve sağlıkta, iyi günde ve kötü günde bozmasın” diyerek gelin hanıma takdim etti.

BALAYI FETHİYE’DE

Nikahın kıyılmasının Başkan Karaosmanoğlu, genç çifte düğün hediyesini takdim etmeyi ihmal etmedi. Nikahın ardından güzel çift ilk danslarını alkışlar eşliğinde gerçekleştirdi. Dansın ardından pasta kesen ikilinin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Takı töreninin ardından şarkıcı Nurgül Gezer en güzel parçaları güzel çift için seslendirirken davetlilerde gecenin geç saatlerine kadar eğlendi. Nergis Uğur çifti balayı için Muğla Fethiye’yi tercih etti.

 

NASIL ARANDI: #Meryem Ustaoğlu # Nergis Ustaoğlu # Uğur Sabancı # Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu # sırça köşk # düğün #

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.