21-06-2024 13:27

Merhaba Eylül

2019-09-14    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-09-14
.stripslashes($urun->baslik).

ASLI GENCAL-BÜŞRA SAVAŞ UÇARI

 

Malum, eylül demek yağmur demek. Biz de bu ay ‘Biz Çok Sevdik’te, yağışlı havalarda çok işinize yarayacak birkaç aksesuarı sizler için derledik.

‘1 Anne 5 Soru’ sayfamızın yeni konukları, Seda Çağlayan ve yakışıklı oğlu Demir. Seda Hanım ile minik oğlunu yetiştirirken nelere dikkat ettiği konusunda keyifli bir söyleşi yaptık.

‘Çocuk Lezzetleri’nde ise evdeki ufaklıkların çok seveceğinden emin olduğumuz mis gibi bir havuç çorbası tarifi var.

Bu ay Kids Style’da minik bir moda ikonunu tanıyacaksınız. İnci-Timuçin Tüfekçioğlu çiftinin dünyalar tatlısı kızları İnci, kameralar karşısındaki rahatlığıyla bizi adeta büyüledi.

Bu yepyeni bir dönem, hepimize yepyeni heyecanlar ve yepyeni mutluluklar getirsin.

Sevgiyle kalın…

 

 

BİZ ÇOK SEVDİK

 

Her ne kadar yaz mevsimini yağış altında geçirmiş olsak da sonbahar yağmurlarının tadı bir başka. Yağmurun, çocuklarımızın keyfine keyif katması için yağışlı günlerde kullanabilecekleri aksesuarları araştırdık ve en çok beğendiklerimizi sizler için derledik.

 

 

 

SkIp Hop şemsiyeler

 

Sizce de çok şirin değiller mi? Şeffaf pencereleriyle, çocukların görüş açısını kapatmayan, üstelik çanta ve yağmurluk takımları da olan bu şemsiyeler bizce bir harika!

 

 

 

Tuc Tuc yağmurlukları

 

Yağmur altında ıslanmaktan korkmadan oynasınlar, sonbaharın keyfini doyasıya yaşasınlar… Birbirinden sevimli desenleriyle Tuc Tuc marka, rengarenk yağmurlukları biz çok sevdik.

 

 

 

Igor yağmur çizmeleri

 

O minik ayaklar ne ıslansın ne de üşüsün… Sevimli çoraplarıyla birlikte satılan ve çocukların su birikintilerine özgürce basmasına imkan sağlayan bu rengarenk şeffaf çizmeleri biz çok sevdik.

 

 

 

Yağmur damlalarından kolye

 

Dışarıda yağmur yağarken evde kitap okumanın keyfine doyulur mu? İçinde 8 kısa hikayenin bulunduğu bu sürükleyici kitabı, 9 yaş ve üzerindeki miniklere şiddetle öneriyoruz.

 

NASIL ARANDI: #merhaba eylül # aslı gencal # büşra savaş uçarı # biz çok sevdik # SkIp Hop şemsiyeler # Tuc Tuc yağmurlukları # Igor yağmur çizmeleri # kitap # öneri # kocaeli life

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.