Medical Park’tan muhteşem kutlama

2018-08-03    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-08-03
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: TAHA AHMET ÖZEL

YOĞUN İLGİ

Kuruluşundan bugüne kadar 660 bin hastayı ağırlayan ve 24 bin başarılı operasyon gerçekleştiren VM Medical Park Kocaeli Hastanesi 3.yıl dönümünü dillere destan bir geceyle kutladı. Geceye VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Abdülbari Taşdemir, VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Genel Müdürü Erdal İbanoğlu, VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Ümit Kuş, VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Başhekimi Dr. Erhan Çıplaklıgil, VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Ali Kaya, VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Medikal Direktörü Doç Dr Soner Şahin, MLPCare Cari İş Geliştirme Direktör Yardımcısı Dr. İlker Yılmaz, VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Kurumsal İletişim Müdürü Çiğdem Şenüçler ve çok sayıda Medical Park çalışanı doktor katılım gösterdi.

NİCE YILLAR BERABER OLALIM

Mercedes Benz Kocaeli Mengerler, Kavanlar İnşaat ve Hayal kahvesi Kocaeli’nin gecenin sponsorluğunu üstlendiği gecenin sunuculuğunu İlksen Kaymakçıoğlu yaptı. Gecede sahne alan Türkiye’nin barış elçisi ses sanatçısı Ersin Faikzade’nin kariyerini anlatan video gösterisi konuklara izletilirken, daha sonra VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Genel Müdürü Erdal İbanoğlu sahneye çıktı. İbanoğlu bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür etti ve “Hep birlikte daha nice yıllar beraber olalım” temennisinde bulundu.

HAYATI ÇALIŞIRKEN DE YAŞAYACAKSINIZ

Erdal İbanoğlu’nun ardından Kavanlar İnşaat Halkla İlişkiler Müdürü Sibel Çimen konuştu. Çimen Symbol Yaşam Merkezi’ne eklenecek olan Symbol Office projesi hakkında bilgiler verdi. Çimen “Symbol Office’de otel konforu hizmet anlayışı, housekeeping, fitness center, kuaför ve güzellik salonu, terzi, kuru temizleme, kırtasiye, teknik destek ekipleri, hayatı çalışırken de yaşamak istiyorum diyenler için hazır olacak” dedi.

TÜRKİYE’NİN ELMAS ÇOCUĞU

Yapılan konuşmaların ardından sunucu İlksen Kaymakçıoğlu, Türkiye’nin barış elçisi ve aynı zamanda ABD tarafından ‘Türkiye’nin elmas çocuğu’ unvanı verilen Ersin Faikzade’yi sahneye davet etti. Faikzade, sahneye çıkarken davetlilerden alkış tufanı koptu. Ahmet Selçuk İlkan’ın ‘Kalbimin Sultanı’ isimli şarkısını Farsça olarak seslendiren Ersin Faikzade’nin orkestrasında klavyede Ender Güren, bateride Enes Tuğral, perküsyonda Cihan Sürek, gitarda Tolga Meriç ve kemanda Emre Çivi yer aldı.

DOĞAL OLMAYI SEVİYORUM

İlk şarkısını seslendirdikten sonra da büyük alkış alan Faikzade “Hepiniz hoşgeldiniz sefalar getirdiniz. İzmit’e 2.kez geliyorum. Ben doğal olmayı, gülmeyi, dans etmeyi çok seviyorum. Sizlerden ricam bu geceye birlikte eşlik edelim. Bu gece beni davet eden Medical Park’a teşekkür ederim” diyerek ‘Hatırla Sevgili’ şarkısını seslendirmeye başladı. Davetliler Faikzade’nin şarkılarına eşlik ederken gece boyunca neşe içerisinde gönüllerince eğlendi.

 

 

 

NASIL ARANDI: #vm medical park # symbol yaşam merkezi # hayal kahvesi # ersin faikzade # yıl dönümü # kutlama

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.