21-05-2024 06:13

Teras Marmara emlakçılara tanıtıldı

2018-07-23    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-07-23
.stripslashes($urun->baslik).

HABER:TAHA AHMET ÖZEL

EMLAK SEKTÖRÜ KATILDI

Yuvacık Teras Marmara'da gerçekleşen yanıtım lansmanına Kavan Yapı CEO'su Şemsettin Kavan, Kavan Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Kavan, Kavan Yapı İletişim Koordinatörü Mert Mustafa Savaş ve emlak sektöründen isimler katıldı.

EMLAKÇILARI YOK SAYAN BAŞARILI OLAMAZ

Tanıtımda konuşan İletişim Koordinatörü Mert Mustafa Savaş, " Hepiniz hoşgeldiniz.  Bugün burada, sizlerle tüm olumsuzluklara rağmen güçlerimizi birleştirmek ve bu zor dönemi birlikte göğüslemek için bir araya geldik. Kavan Yapı olarak emin olun ki, şunun çok net farkındayız. Sektördeki hiçbir oyuncu, kim olursa olsun, sizleri yok sayarak  başarılı olamaz" ifadelerini kullandı.

GÜÇLERİMİZİ BİRLEŞTİRELİM

Savaş konuşmasının devamında "Tam da bu sebeple, bugün burada sizlere 3 yeni projemizin tanıtımını yapmak ve güçlerimizi birleştirmeyi teklif etmek için toplanmış bulunuyoruz.KavanLife Gündoğdu, Suricon Bağçeşme ve şu an bize ev sahipliği yapmakta olan, içinde bulunduğumuz en yeni projemiz, gözbebeğimiz Teras Marmara Yuvacık Evleri’nin satışlarında sizlerle birlikte güçlerimizi birleştirerek çalışmayı teklif ediyoruz. Teras Marmara Yuvacık Evleri, bizler için 40 yıldır, Kocaeli’de ürettiğimiz bir çok konut projesinden ayrı bir yere sahiptir ve özeldir. Teras Marmara Yuvacık projemiz 2012 yılında Kavan Yapı olarak çıktığımız bu yeni yolculukta bizim konut sektörüne ve konuttaki standartlara bakışımızı yansıtan en yeni ve başarılı örnek olmasıdır" dedi.

HER ŞEY İÇİNDE

Bugüne kadar yaptıkları projelerle güven duyulan bir firma olduklarını belirten Mustafa Savaş "40 Yıldır yaptıklarımızla, sizlerinde bildiği gibi, Kocaeli’nin en güçlü ve güven duyulan konut markası olduk. Ama artık bir şeylerin değişmesi gerekiyor. Kocaeli halkının istediği yeni yaşam konseptine uygun güvenlikten, havuza, sosyal tesisleri ve spor alanlarına kadar, her şeyin içinde olduğu, kaliteden ödün vermemiş ekonomik çözümler üretmemiz gerektiğini düşünüyoruz.

ALIM GÜCÜ ARTACAK

Artık sizlerle birlikte çalışarak daha geniş kitleleri hedefliyoruz. Uzun zamandır üzerinde çalıştığımız finans modelimiz sayesinde, insanların alım gücünün artacağını düşünüyoruz.  Lansmanlara özel fiyatlar, düşük peşinatlar ve inşaatlarımız süresince senetlerle, insanların kredi ihtiyaçlarını minimize etmeyi hedefliyoruz.

KİRA ÖDER GİBİ

Kısacası bir parça bölgenin gerçeğinden yukarıda olsa da insanların kira öder gibi ev sahibi olabileceklerini düşünüyoruz. Bütün bunlar olurken gerçekte sizlerin de işlerini kolaylaştırmış olacağız. Ödemesi daha kolay evler doğal olarak daha fazla talep toplayacaktır" dedi.

EN GÜVENİLİR YATIRIM

104 daire ve 6 villadan oluşan proje geniş daire tipleri ve 1. sınıf malzeme kalitesi ile hem geleceğe hem de ailenizin huzur ve mutluluğunuza en güvenilir yatırımı amaçlıyor. Yuvacık'ın eşşiz yeşil coğrafyasının, İzmit Körfez'ini en iyi gören noktasında yer alan Teras Marmara, mavi ve yeşili buluşturuyor.

40 MİLYON LİRALIK

Proje dahilinde 5 ayrı blok, yüzme havuzu ve çeşitli sosyal donatıların yer aldığı Teras, 40 milyon liralık bir yatırım.

NASIL ARANDI: #Teras Marmara # Kavan Yapı #Şemsettin Kavan

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.