29-02-2024 20:53

Küçükkaya’nın düğününde büyük buluşma

2016-11-03    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2016-11-03
.stripslashes($urun->baslik).

İlimizde, siyaset camiasının tanınmış isimlerinden CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, gönlünü kaptırdığı güzel mimar Elif Gün ile muhteşem bir düğünle dünya evine girdi.

Maşukiye Cevizdibi Restaurant’da gerçekleşen düğüne CHP eski Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce; CHP Kocaeli milletvekilleri Haydar Akar, Fatma Kaplan Hürriyet ve Tahsin Tarhan; İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Kocaeli Barosu Başkanı Sertif Gökçe, AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, Devlet eski Bakanı Mehmet Sevigen, CHP Bilecik eski Milletvekili Yaşar Tüzün, CHP Kocaeli eski Milletvekili Hikmet Erenkaya, CHP il yöneticileri, ilçe başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.

 

Çiftin nikahını Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman kıydı.

 

37 YILDIR BEKLİYORUM

Güvenlik önlemlerinin had safhada olduğu akşamda, davetliler düğün alanına X-Ray cihazından geçirilerek alındı.

Yalova’nın CHP’li belediye başkanı Vefa Salman tarafından kıyılan nikaha, CHP eski Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, CHP Kocaeli milletvekilleri Haydar Akar, Fatma Kaplan Hürriyet, Tahsin Tarhan, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, CHP İzmit eski İlçe Başkanı Alpaslan Seymen, CHP İzmit eski İlçe Başkanı Selman Yıldırım, Pelin Öztürk, Safter Erkan, Bahadır Karahanlı ve Rıdvan Alkan şahitlik etti.

Mutluluğu gözlerinden okunan çift, sempatik tavırlarıyla dikkat çekerken, geceye Küçükkaya’nın “Beni daha fazla bekletmeyin, zaten 37 yıldır bekliyorum” cümlesi damga vurdu.

 

Mehmet Ümit Küçükkaya ve Elif Gün çiftinin nikah cüzdanını CHP eski Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal takdim etti.

 

SARI-LACİVERT CÜBBE GİYDİ

Gecenin sürprizi ise Başkan Salman’dan geldi. Mehmet Ümit Küçükkaya’nın koyu bir Fenerbahçe taraftarı olduğunu öğrenen Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, nikah esnasında üzerindeki cübbeyi sarı-lacivert renklerdeki başka bir cübbeyle değiştirerek hem davetlileri hem de genç cifti şaşırttı.

Nikahın kıyılmasının ardından, çiftin nikah cüzdanı Deniz Baykal tarafından takdim edildi.

Baykal, Küçükkaya çiftine hitaben yaptığı konuşmada yeni evlilere mutluluklar dileyerek, “Çıktığınız bu pırıl pırıl yolun açık olmasını diliyorum. Mehmet Başkan 37 yıldır beklediğini belirtti. Yeterince beklemiş. O yüzden uzun bir siyasetçi konuşması yapmayacağım. Her evlilik geleceğe dair bir umut tazelenmesidir. Daha iyi bir Türkiye’nin oluşmasına katkı sağlayacak nesilleri sizlerin yetiştirmesini bekliyorum” dedi. Çiftin balayı için ise Tayland’ı seçti.

 

 

Mehmet Ümit Küçükkaya’nın düğünü, AKP’li ve CHP’li isimleri bir araya getirdi.

NASIL ARANDI: #AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan # Ali Korkmaz # Bahadır Karahanlı # Deniz Baykal # Yaşar Tüzün # Alpaslan Seymen # CHP İzmit eski İlçe Başkanı Selman Yıldırım # CHP Kocaeli eski Milletvekili Hikmet Erenkaya # Haydar Akar # Muharrem İnce # Devlet eski Bakanı Mehmet Sevigen #Elif Gün # fatma kaplan hürriyet # Tahsin Tarhan # Nevzat Doğan # Sertif Gökçe # mehmet ümit küçükkaya # Pelin Öztürk # Rıdvan Alkan # Safter Erkan # vefa Salman

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.