13-04-2024 08:51

KOÇDER Prens Baha’yla coştu

2019-02-22    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-02-22
.stripslashes($urun->baslik).

HABER:TAHA AHMET ÖZEL

Kocaeli Otizmli Çocuklar Derneği (KOÇDER), otizmli bireylerin yaşam kalitesine destek sağlamak amacıyla düzenlenen çay etkinliği, Tanyıldız Restoran’da gerçekleştirildi. Etkinliğe KOÇDER Başkanı İlkin Güney Kılıçaslan, KOÇDER yönetim kurulu üyeleri, parti ve STK temsilcileri ile otizmli bireyler ve aileleri katıldı.

 

GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER

‘El verin hayat bulsunlar, el verin hayata tutunsunlar’ sloganıyla otizmli bireylerin yaşamdan kopmaması adına düzenledikleri etkinliklerle göz dolduran Kocaeli Otizmli Çocuklar Derneği, yine çocuklar için buluştu. İzmit Tanyıldız Restoran’da düzenlenen ve otizmli bireylerin aileleriyle katıldığı etkinlikte çocuklar, kendileri için büyük destek olan anneleriyle birlikte dans etti. Canlı müzik eşliğinde eğlenen katılımcılar, derneğin ikramlarını da tattı.

 

PRENS BAHA COŞTURDU

Ailelerin çalınan müziklerle stres attığı programda KOÇDER, ilimizin sevilen ses sanatçısı Prens Baha’yla da eğlencenin doruğuna ulaştı. Prens Baha, en güzel şarkılarını KOÇDER’liler için söylerken en güzel dans şovlarını da çocuklar için yaptı. Sahnede etkili bir performans sergileyen Prens Baha, sosyal sorumluluk projelerinde yer almaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.

ÇOCUKLAR TEŞEKKÜR ETTİ

Etkinlikte konuşan KOÇDER Başkanı İlkin Güney Kılıçaslan, “Vaktinizi ayırıp bizlerin yanında olduğunuz için herkese ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum. Bizi tanımayıp bugünlerini bize ayıran herkese gönülden minnettarım. Bugün burada bulunmamız, otizmli bireylerimizin yaşam kalitelerini artıracak, eğitimlerine destek olacak. Bu desteğiniz onlara katkı sağlayacak. Hepinizden Allah razı olsun” dedi. Otizmli bireyler tek tek sahneye gelip katılımcılara teşekkür etti. Programın sonunda KOÇDER Başkanı İlkin Güney Kılıçaslan, Prens Baha’ya teşekkür plaketi takdim etti.

 

 

NASIL ARANDI: #Kocaeli Otizmli Çocuklar Derneği # Koçder #

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.