24-05-2024 07:47

Kocaeli’nin yükselen yıldızı ‘My Life Kartepe’

2018-03-20    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-03-20
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: EYLEM SELVİ ARI

 

Bugüne dek hayata geçirdiği konut projeleriyle, inşaat sektöründe adı kalite ve güven ile birlikte anılan Kain İnşaat, son projesi My Life Kartepe’yi, Kartepe’nin parlayan yıldızı Köseköy’de hayata geçiriyor. Villam 1 sitesi ile Marmara Koleji’nin karşısındaki 15 dönümlük alanda, 4 blok halinde yükselecek olan My Life Kartepe, Kocaeli’nin yeni yıldızı olacak. Gerek konumu gerekse modern mimarisiyle şimdiden ilgi odağı olan ve büyük talep gören My Life Kartepe’nin lansmanına katılım bir hayli yoğundu.

23 FARKLI DAİRE

İş adamları Cem Karaduman ve Mehmet İncir’in ortaklığında kurulan Kain İnşaat, pek çok başarılı projeye imza atarak rüştünü ispatladı. Yaptığı projeleri taahhüt tarihinden de önce teslim eden Kain İnşaat, Umuttepe yolu üzerinde 4 etap halinde inşa ettiği My Hill siteleri ile Yuvacık bölgesine değer katan May City, Manar Yuvacık ve Manar Terrace projelerinin ardından şimdi de Kartepe’nin popüler yerleşim alanı Köseköy’de yepyeni bir yaşam alanı yaratmaya hazırlanıyor. Firmanın merakla beklenen yeni projesi My Life Kartepe, 4,5 katlı 4 blokta, her ihtiyaca cevap verecek nitelikteki 23 farklı kat tipinden oluşuyor.

 

HER YERE ÇOK YAKIN

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde projelendirilen My Life Kartepe’de 176 daire bulunuyor. 87 metrekare ile 216 metrekare arasında değişen dairelerin 199 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıktığı proje, hem kent merkezine hem de Kartepe’nin muhteşem doğasına olan yakınlığıyla dikkat çekiyor. Yahya Kaptan Mahallesi’ne 4, şehir merkezine 7, Maşukiye’ye 14 kilometre mesafede yer alan My Life Kartepe; otogar ve otoban bağlantı yoluna, eğitim kurumlarına, AVM’lere de çok yakın.

6 DÖNÜM YEŞİL ALAN

Proje, sosyal donatılarıyla da göz dolduruyor. Yüzme havuzundan fitness salonuna, restoran ve kafeden açık ve kapalı çocuk oyun alanlarına, yürüyüş ve koşu parkurlarından otopark ve güvenliğe kadar her ayrıntının düşünüldüğü projede, site alanının 6 dönümlük bölümü de yeşil alan olarak bırakılmış. Projenin 20 ayda bitirilmesi planlanıyor.

CAZİBE MERKEZİ

Projenin lansmanında konuşan Kain İnşaat’ın ortağı Cem Karaduman, “Yaptığımız projelerdeki tek amacımız kaliteyi artırmak. Şehrin yeni cazibe merkezi bu lokasyon olduğu için projeyi burada hayata geçiriyoruz. Hem E-5’e yakınlığı, hem TEM bağlantı yollarına olan mesafesi, yeni inşa edilecek olan adliye binasına ve birçok eğitim kurumuna olan yakınlığı My Life Kartepe’yi daha cazip kılıyor. Düzenli yapılaşmaya uygun olan bu bölge Kocaeli’nin yeni Yahya Kaptan’ı olacak” dedi. Karaduman, My Life Kartepe’de herkesin aile yapısına uygun daire bulacağını da sözlerine ekledi. Davetliler, projenin maketini yakından inceleyip, bilgi aldı.

İLETİŞİM
Adres: Köseköy Dumlupınar Mah. Şehit Turgut Çiçek Cad. Hemşire Sok. Kartepe/Kocaeli

Tel: (0534) 892 10 14

info@kaininsaat.com.tr

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.