21-06-2024 13:11

Kendi rekorumuzu kırdık...

2018-10-01    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-10-01
.stripslashes($urun->baslik).

Neredeyse bir yıl olmuş. Geçtiğimiz yıl kasım ayında dahil olmuşuz ‘Dergilik’ uygulamasına...

Uygulama üzerindeki yerli-yabancı 558 dergiden biriyiz. Kocaeli’deki ‘tek’ dergi olduğumuzu söylememe gerek yok herhalde.

Türkiye’nin en çok takip edilen dijital yayıncılık platformuna girebilmek… Dünyadaki tüm dergilerin yer aldığı bir mecrada bulunmak... Bu platformda Kocaeli’nin adını duyurmak, bu kentin böylesine kaliteli ve güzel bir dergiye sahip olduğunu cümle aleme göstermek... Gerçekten gurur verici. Hem kentimiz adına hem de Kocaeli Life adına...

Evet, Kocaeli Life, ‘Dergilik’ uygulaması aracılığıyla 7.2 milyon kişinin cebinde. Bu ne anlama geliyor biliyor musunuz? Telefonuna ya da tabletine ‘Dergilik’ uygulamasını indiren 7 milyondan fazla kişi bir ‘tık’la Kocaeli Life’a ulaşabiliyor demek. Kocaeli Life’ın sayfalarını tek tek çevirerek ücretsiz okuyabiliyor demek. Kocaeli Life’ta yer alan haberleri dünyanın neresinde olursa olsun anında takip edebiliyor demek. Sadece haberleri değil, reklamları da görüp inceleyebiliyor demek. Daha ne olsun?

Gelelim kendi rekorumuzu nasıl kırdığımıza...

Kocaeli Life’ı ‘Dergilik’ üzerinden okuyan kişi sayısı temmuz ayında rekor seviyeye ulaşmıştı. Tam 12 bin 610 kişi Kocaeli Life’ı telefonuna ya da tabletine indirerek okumuştu. Eylül ayına geldiğimizde ise bir kez daha gururlandık çünkü kendi rekorumuzu kırdık.

Eylülde Kocaeli Life’ı ‘Dergilik’ten okuyan kişiyi sayısı 13 bin 644’ü buldu. Peki, bunun ne anlama geldiğini biliyor musunuz? Abonelerimizin, bayi satışımızın yanı sıra 13 binden fazla kişi de Dergilik üzerinden Kocaeli Life’ı okumuş demek.

Yazılı ve görsel basında okunma/izlenme oranlarının her geçen gün azaldığı günümüzde ulaştığımız okur sayısı inanılmaz, hatta olağanüstü demek. Bırakın Kocaeli’yi, Türkiye genelinde hatırı sayılır bir rakam bu. İşte bu da ne kadar doğru yolda olduğumuzu göstermeye yetiyor da artıyor bile. Kocaeli Life’a abone olan, bayiden satın alan ya da Dergilik uygulamasıyla erişen herkese sonsuz teşekkürler. Desteğiniz devam ettiği sürece daha iyisini yapacağımızdan endişeniz olmasın.

Kocaeli Life’ta bu ay neler olduğuna gelirsek...

Dergimizin kapağında Dünya Çocuk Psikoloji & Pedagoji Merkezi’nin kurucusu, çocuk ruh sağlığı uzmanı Dr. Figen Karaceylan Çakmakcı var. Dünyaya çocukların gözünden bakan Figen Hanım’la yaptığımız röportajı okumanızı tavsiye ederiz.

Ekim sayımızın içeriği öylesine zengin ki; Bu sayıda 23 yaşında patroniçe olmuş Merve Ayten’in hikayesini de bulacaksınız, resim ve seramik sanatına ilgi duyanların buluşma noktası Mercek Sanat’ı da...

Ünlü markaları La Belle ile ayağımıza getiren Esra Yazıcı ile Seda Gündoğdu’nun güç birliğine şahit olacak, çocukları sevgiyle kucaklayan anaokulu Limon Evi’ne bayılacaksınız. Gurmelerin buluşma noktası Sukra Gurme’yi ve ‘Diyet Kapımda’ firmasıyla ilgili merak ettiğiniz her ayrıntıyı bu sayıda bulacak, Fit4ever’de PT eşliğinde spor yapmanın artılarını öğreneceksiniz. Eğitimden sanata, sağlıktan spora, magazinden eğlenceye kadar birbirinden renkli haberler sizi bekliyor.

Keyifle okumanız dileğiyle.

Sevgiyle kalın, Kocaeli Life’sız kalmayın!

NASIL ARANDI: #serpil çolak # kocaeli life #

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.