17-07-2024 17:09

Kendi kapını kendin süsle

2017-01-07    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2017-01-07
.stripslashes($urun->baslik).

By Bouquet Desing’in kurucuları Buket Yalman ve Sevil Demirtaş ile iç mimar Özge Yıldız’ın iş birliğiyle düzenlenen yılbaşına özel kapı süsleme workshop’unda, katılımcılar birbirinden şık tasarımlara imza attı.

Birbirinden ilginç tasarımlarıyla kısa sürede adını geniş bir çevreye duyuran By Bouquet Desing’in kurucuları Buket Yalman ve Sevil Demirtaş, Negra Atölye’nin sahibi Özge Yıldız ile güçlerini birleştirdi.

Ortaklaşa organize ettikleri kapı süsleme workshop’unda İzmitli kadınlara yılbaşına özel kapı süslemesi konusunda uygulamalı ders veren ekip, katılımcılarına oldukça keyifli saatler yaşattı.

Buket Yalman ve annesi Sevil Demirtaş tarafından kurulan By Bouquet Design, el emeği göz nuru ile yapılan hediyelik eşyalar, ev süsleri ve keçe aksesuarlarla adını çabuk duyurdu.

Tasarladığı ürünlerin satışını sosyal medya üzerinden yapan By Bouquet Design ile ilimizde uzun yıllardır iç mimar olarak çalışan Özge Yıldız, bilgi ve becerilerini düzenledikleri bir workshop’ta bir araya getirdi.

İkramlar eşliğinde başından sonuna neşe içinde geçen etkinliğe 7 kişi katıldı.

Katılımcıların 5 saatlik çalışması sonunda ortaya çıkan yılbaşı konseptli birbirinden şık kapı süsleri, özgün tasarımlarıyla göz doldurdu.

By Bouquet Design’ın workshop etkinlikleri devam edecek.

NASIL ARANDI: #Buket Yalman # Kapı Süsü # Negra Atölye # Sevil Demirtaş

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.