23-06-2024 23:10

İzmit Lisesi'nin öğretmenlerine vefa

2018-11-24    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2018-11-24
.stripslashes($urun->baslik).

Yıllara rağmen arkadaşlık bağlarını koruyan ve öğretmenlerine gösterdikleri vefayla çoğu derneğe örnek olan İzmit Lisesi Mezunları Derneği (İZLİDER), 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü de unutmadı ve öğretmenleriyle nezih bir kahvaltıda bir araya geldi. 41 Burda AVM’nin girişindeki Barista Plus’ta gerçekleşen kahvaltı organizasyonuna; İZLİDER Başkanı Haluk Cem Gökmen ve yönetimi ev sahipliği yaptı. Öğretmenler ve mezun öğrencileri, anıları yad etti.

 

GEÇMİŞİ YAD ETTİLER

Öğrencileri tarafından böylesi önemli bir günde unutulmamanın mutluluğunu yaşayan öğretmenler, hem eski dostlarıyla bir araya gelmiş oldu hem de geçmiş günleri yad etti. Mazinin canlandığı buluşmada bol kahkahalı sohbetlerin yanında duygusal anlar da yaşandı. Aralarından ayrılan meslektaşlarını sohbetlerinde yad eden öğretmenler ve eski mezunlar, bu tür buluşmaların sık sık tekrarlanacağı noktasında sözleşti. Propramın sonunda İZLİDER Başkanı Cem Gökmen ve yönetim kurulu üyeleri, kahvaltıya katılan öğretmenlere küçük armağanlar sundu.

 

 

NASIL ARANDI: #24 kasım öğretmenler günü # izlider # izmit lisesi # izmit lisesi mezunları derneği # haluk cem gökmen # öğretmenler # barista plus # izmit # 41 burda

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.