21-05-2024 07:43

İzmit Belediyesi farkındalık yarattı

2019-10-17    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-10-17
.stripslashes($urun->baslik).

Her hafta düzenlediği bisiklet turları ile farkındalık yaratan İzmit Belediyesi son olarak Amatör Spor Haftası ve Meme Kanseri Farkındalık Haftası kapsamında bisiklet turu gerçekleştirerek konulara dikkat çekti.  Bisiklet severlerin yoğun ilgi gösterdiği tur bu hafta Amatör Spor Haftası ve Meme Kanseri Farkındalık Haftası turu ile birlikte ayrı bir anlam kazandı.

 

YAHYA KAPTAN’DAN ATATÜRK HEYKELİ’NE

 

Yahya Kaptan Mahallesi’nde bulunan Hanımeli Kültür Merkezi Bisiklet Trafik Eğitim Pisti’nde saat 09.00’da başlayan tur, Kültür Tepesi Atatürk Heykeli’ne kadar devam etti. Atatürk Heykeli önünde saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından bisiklet severler Hanımeli Kültür Merkezi Bisiklet Trafik Eğitim Pisti’ne geri dönerek turu tamamladı.

Pedallarını böyle anlamlı konular için çevirdikleri için ayrı bir keyif aldıklarını belirten ekip,  emeği geçenlere teşekkürlerini ilettiler.

NASIL ARANDI: #Amatör Spor Haftası # Meme Kanseri Farkındalık Haftası # bisiklet turu # bisiklet # farkındalık # tur # kocaeli # izmit belediyesi

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.