20-04-2024 09:54

Hypoxi terapisi ile 4 günde 1 beden incelin

2020-02-05    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2020-02-05
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: Eylem Selvi ARI

FOTOĞRAFLAR: Bilal SERİM

 

Hanımlar, artık kilolarınız size yük olmasın. Ağır sporlar, kendinizi aç bıraktığınız diyetler olmadan, çok daha konforlu bir şekilde kilolarınızdan kurtulmanız mümkün.  Her kadının rüyalarını süsleyen sıkı, pürüzsüz ve biçimli vücuda kavuşmanız artık çok kolay.

Sağlıklı yaşam merkezi Hunza Camp, kış aylarında kontrolsüzce alınan fazla kilolardan kurtulmak, daha fit ve sıkı bir görüntüye kavuşmak isteyen kadınların imdadına Hypoxi ile yetişiyor. Hunza Camp, Hypoxi terapisi ile 12 seansta 2 beden ya da ‘maraton program’ uygulamasıyla 4 günde 1 beden incelme garantisi veriyor. 

 

 

İNATÇI YAĞLARA SON

Fitness ve vakum terapisini bir arada sunan Hypoxi sayesinde hayal ettiğiniz vücuda kısa sürede ulaşmanız mümkün. Bunun için yapmanız gereken tek şey Hunza Camp’ın kapısını çalmak, diyetisyen Türkan Dayıoğlu eşliğinde terapiye başlamak. İnatçı yağların kadınlarda kalça ve basen bölgesinde toplandığını, Hypoxi ile doğrudan bu bölgelerdeki yağlara savaş açtıklarını söyleyen diyetisyen Dayıoğlu, “Hypoxi, basınç terapisi yöntemiyle kan dolaşımını hızlandırıyor ve bunu egzersizle birleştirerek daha kısa zamanda, daha az efor harcayarak sadece hedeflenen problemli bölgelerdeki inatçı yağların yakımını sağlıyor, vücudu inceltip şekillendiriyor” diyor.

Hipoxi’nin vakum ve yüksek basınç terapisine sahip dünyadaki patentli tek cihaz olduğunun altını çizen diyetisyen Dayıoğlu, şöyle devam ediyor: “Hypoxi, 2 çeşit cihaz ve özel kıyafetler kullanılarak uygulanan yepyeni bir zayıflama metodu. İlk cihaz Hypoxi Dermoloji. Bu cihaz; sıkı, pürüzsüz, düzgün bir cilt için tasarlanmış. Özel bir kıyafet giydirdiğimiz danışanımız 20 dakika cihazda kalıyor. Dermoloji cihazı; problemli bölgelere farklı düzeylerde basınç uygulayarak hücrelerin yenilenmesini hızlandırıyor ve cilde elastikiyet kazandırıyor. Yüksek ve düşük basınç masajıyla dokulara oksijen ve besin maddeleri yüklü kan pompalıyor. Cilt bu çalışma şekline, güçlenerek ve sıkılaşarak uyum sağlıyor. Bu çalışma sonucunda; toksik maddeler atılıyor. Cilt elastikiyet kazanıyor, metabolizma hızlanıyor ve yağ dokusu aktivite oluyor. Sıkılaşma sağlanıyor. Cilt yenileniyor.

İkinci cihazımız ise Trainer L250. Danışanımızı dermoloji cihazından sonra bu cihaza alıyor; beli, kalçası ve bacakları cihazın içerisinde kalacak şekilde, yatay vaziyette terapiye başlıyoruz. Ardından kapak kapatılıyor ve danışanımız vakum eşliğinde cihaz içindeki pedalları konforlu bir şekilde çeviriyor. Bu esnada bacaklar, basen ve kalça bölgesindeki yağlara yönelik egzersiz başlıyor. 30 dakika süren bu egzersiz sırasında metabolizma hızlanıyor ve kan basıncı yükselerek cilde elastikiyet kazandırılıyor. Uygulanan vakumlamayla hedeflenen bölgelerde doğal ve sağlıklı yağ azaltma, kalçadan itibaren incelme, selülitlerin giderilmesi, ince bacaklara kavuşulması sağlanıyor. Ani basınç değişiklikleriyle de zayıf toplardamarlar destekleniyor. Yer çekimi ve dinamik basınçla kandaki yağ asidi artıyor ve doku sıvılarının vücuttan atılması hızlandırılıyor. Şunu söyleyebilirim; Hypoxi terapisiyle hiçbir kadın bacaklara ve basen bölgesine yerleşmiş inatçı yağlarla birlikte yaşamak zorunda kalmayacak.”

 

TEKNOLOJİK DİYET

Hypoxi terapisi, egzersiz ve kalorilere dikkat edilen ‘teknolojik diyet’ ile birlikte uygulanıyor. Kişiye özel diyet reçetesini ise diyetisyen Türkan Dayıoğu hazırlıyor. Dayıoğlu, “Kişinin yaşam tarzına ve rahatsızlıklarına uygun bir diyet hazırlıyorum. Bu diyete ‘teknolojik diyet’ diyoruz. Kişi diyet eşliğinde Hypoxi terapisini sürdürüyor. 12 seans, haftada 3 gün Hypoxi uygulaması yapılıyor. Bu süre sonunda kişinin cinsiyetine, yaşına, metabolizmasına göre hedeflenen bölgede 2 bedene kadar incelme gerçekleşiyor. Ya da 4 günde bir beden incelme imkanı sağlayan ‘maraton programı’ uygulanıyor. Bu programda sabah ve akşam olmak üzere günde iki seans Hypoxi yapılırken, özel bir beslenme diyeti de uygulanıyor. Maraton programı alacak danışanımızı 4 gün boyunca Hunza Camp’ta ağırlıyoruz. Burada konaklıyor çünkü program disiplin gerektiren bir beslenme istiyor” diyor.

Hypoxi terapisi için alt yaş sınırının 20 olduğunu, üst yaş sınırı ise bulunmadığını belirten Dayıoğlu, Hypoxi terapisi alamayacak kişileri ise şöyle açıklıyor: “Hamileler, doğumdan bir yıl sonra Hypoxi terapisine başlayabilirler. Enfeksiyonlu varisi olanlar, kalp pili kullananlar, kalp hastaları, tümör geçmişi olanlar ve iltihaplı romatizma hastalığı bulunanlara Hypoxi terapisi uygulamıyoruz. Bunların dışındaki her birey Hypoxi cihazlarına girebilir. Hypoxi’nin hiçbir zararı olmadığı gibi pek çok faydası var. Kan, yağ yakmada en önemli faktördür. Kötü bir kan dolaşımı yağ yakımını engeller. Hypoxi, kan dolaşımını düzenleyerek yağ yakımını hızlandırırken kişinin sağlığına da katkıda bulunur.”

 

İLETİŞİM

TELEFON: 0532 733 35 41

E-POSTA: info@hunzacamp.com

ADRES: Alikahya Fatih Mah. Kural sk. No:12 İZMİT/KOCAELİ

NASIL ARANDI: #Hunza camp # Hypoxi terapisi # fazla kilolar # teknolojik diyet # yağlar # kilo # kadınlar # terapi # sağlık # selülit # yaşam # kocaeli

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.