01-10-2023 04:56

Her zaman şık kadınların tercihi; Passion Butik

2019-02-05    0 Kişi Yorum Yaptı   Eklenme Tarihi: 2019-02-05
.stripslashes($urun->baslik).

HABER: Serpil ÇOLAK

FOTOĞRAFLAR: İsmail Hakkı Timuçin 

 

Her kadın şık olmak ister. Hem de her zaman... Girdiği her ortamda ışıl ışıl parlamak, bütün dikkatleri üzerine çekmek her kadının arzusudur. Bunun için sadece şık olmanın yetmediğini biliyoruz, işte bu yüzden ‘farklı’ olanın peşine düşüyoruz.

Ancak bu şekilde ‘bir örnek giyinmiş’ kalabalıklar arasından sıyrılarak fark yaratabileceğimize inanıyoruz. Sürekli arayış içinde olmamız da bu yüzden...

Daha kaliteli, daha şık, daha farklı görünme isteğimizden... Bu yüzden çarşıyı arşınlıyor, alışveriş merkezlerini mesken tutuyor, mağaza mağaza dolaşıyoruz.

Aslında ‘dolaşıyorduk’ desek daha doğru olacak çünkü Passion Butik, bitmek bilmeyen arayışlarınıza son noktayı koyacak. Symbol Alışveriş Merkezi’nin ikinci katında bulunan Passion Butik, her daim şık olmak isteyen kadınların yeni adresi olacak. Esra Karakaş’ın sahibi olduğu Passion Butik’te sadece özel gecelerde değil günlük hayatta da kullanabileceğiniz en şık kıyafetleri bulabilirsiniz. Gelin, Passion Butik’i keşfe çıkalım.

 

 

MODAYA TUTKUN

Passion Butik’in sahibi Esra Karakaş aslen İzmitli, burada doğmuş, burada büyümüş, genç bir girişimci. 17 yıl İstanbul’da yaşamış, eğitim ve çalışma hayatı bambaşka alanlarda geçse de modaya olan tutkusu onu bu sektöre sürüklemiş. Tam bir İzmit aşığı. Hayalinde hep bir gün İzmit’e dönmek varmış. Esra Hanım’ın hayalleri bundan tam 3 yıl önce gerçeğe dönüşmüş, bu işle birlikte yaşantısını da İzmit’e taşımış.

 

GÜNLERCE ARAŞTIRMIŞ

Esra Hanım işe İzmit’in neye ihtiyacı olduğunu tespit ederek başlamış. Özel ve şık giyinmek isteyen kadınlar için fazla seçenek olmadığını görünce harekete geçmiş, piyasada geniş çaplı bir araştırma yapmış. Günlerce çalışmış, ne, nereden alınır, nasıl tedarik edilir öğrenmiş. İki sezondur İzmitli kadınlara hizmet veren butik beklentilerin çok üzerinde ilgi görmüş. Esra Hanım şimdi çok sıkı bir şekilde üçüncü sezona hazırlanıyor.

Passion Butik’i, ‘kaliteli ve şık giyinmek isteyen kadınların kendilerini evlerindeki kadar rahat hissedebileceği, sıcak dostlukların geliştiği özel bir butik’ olarak tanımlayan Esra Hanım, “Bizi abiyeci olarak biliyorlar ancak abiyenin yanı sıra günlük kıyafetlerimiz de var. Bizi diğer mağazalardan ayıran en önemli özellik de birçok butik markayı hem günlük giyimde hem de abiyede bünyemizde barındırıyor olmamız. Bir özelliğimiz de 36 bedenden 50 bedene kadar ürün çeşitliliğimizin bulunması” diyor.

Şık giyinmek isteyen kadınlara hitap eden Passion Butik’te özellikle tasarım abiyeler bulabilirsiniz. Düğün, nişan, kokteyl gibi özel günlerde giyebileceğiniz birbirinden şık abiyelerle gecenin yıldızı siz olabilirsiniz. Passion Butik, mezuniyet kıyafetinde de oldukça iddialı. Hiçbir yerde bulamayacağınız tasarım kıyafetler, mezuniyete hazırlanan gençler tarafından çok tercih ediliyor.

 

 

BÜYÜK BEDEN DE VAR

Passion Butik büyük bedene de hitap ediyor. Özellikle şık giyinmek isteyen büyük beden kadınlar için seçenek çok. Esra Hanım, çok talep olduğu için şimdilerde büyük beden firmalarıyla daha fazla dirsek temasında olduğunu söylüyor, yakında yeni ürünlerle müşterilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Passion Butik’in bir özelliği de her bütçeye uygun ürünü bünyesinde barındırması.

 

 

 

GÜNDÜZ DE ŞIK OLUN

Tasarım abiyeleriyle öne çıkan Passion Butik’te günlük kıyafet de bulabilirsiniz. Jimm Key’i İzmit’e kendilerinin getirdiğini söyleyen Esra Hanım, günlük giyimde casual ürünlere yer verdiklerini, butik kısmında ise daha şık ürünlerle müşterilerinin karşısına çıktıklarını belirtiyor. Passion’da ithal ürünler de var. Güpür ve dantelin sıkça kullanıldığı bu ürünlerin yanı sıra mağazada çanta ve aksesuar da bulunuyor. Ayakkabı için de çok talep olduğunu belirten Esra Hanım, “Yeni sezonda ayakkabı da getirebilirim” diyor.

 

 

SİZ YETER Kİ İSTEYİN

Passion Butik’i diğerlerinden ayıran en önemli özellik ise talebe göre ürün getirmesi. Esra Hanım, “Müşterimin istediği özel bir ürün varsa onu arıyor, buluyor ve getiriyorum. Piyasaya çok hakim olduğum için müşterilerime istediği ürünü sunabiliyorum. İzmit’te böyle bir açık vardı, biz bu açığı kapatmak adına yola çıktık ve kapattık diye düşünüyorum. Bizim için önemli olan müşterilerimizin buradan mutlu ayrılması. Öyle gidiyorlar ki geri dönüyorlar hem de daha kalabalık bir şekilde. Şık giyinmek isteyen kadınlarımızı mağazamıza bekliyorum” şeklinde konuşuyor.

 

 

İLETİŞİM

Symbol Alışveriş Merkezi, Kat: 2

Telefon: (0262) 332 09 09

Facebook: Passion Boutique

İnstagram: _passion_boutique_

NASIL ARANDI: #Passion Butik # Esra Karakaş # giyim # moda # Symbol Alışveriş Merkezi #

YORUMLAR
Yaptığınız yorumlar editör onayından geçmektedir.